Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Історія про кохання та шлюб довжиною в життя Ірвіна і Мерилін Ялом

Поділіться цією сторінкою:

Життя тимчасове – в усі часи і в усіх людей

У часи неспокою хтось шукає поради у друзів та рідних, а хтось – поринає з головою у хороші книги. І не для того, щоб втекти від реальності, а щоб знайти у них відповіді на важливі життєві питання.

Всесвітньо відомий психіатр, психотерапевт та письменник Ірвін Ялом присвятив свою кар’єру консультуванню людей, які страждають від занепокоєння чи втрати. Але йому ніколи не доводилося давати поради самому собі, поки у його дружини, Мерилін Ялом, не було діагностовано рак.

«Питання життя і смерті» – це своєрідний щоденник, який вели Ірвін Ялом та його дружина Мерилін у час найтяжчого випробування. Тоді їм було по 87 та 86 років. Перед подружжям постало питання, як знайти сенс свого існування у новій реальності, як боротися з відчаєм.

Ірвін і Мерилін Яломи зібрали по крихтах усю мудрість прожитих разом років, вони по черзі діляться своїми думками, страхами, болем, переживаннями. Вони вступили у нову глибоку боротьбу: Мерилін – померти гідною смертю, Ірвіну – навчитися жити без неї.

Коли Мерилін вирішила піти з життя, бо не витримувала тортури, пов’язані з проходженням хіміотерапії, то останні глави Ірвін вже писав сам.

Чергуючи розповіді про останні місяці, проведені разом, і про перші місяці, проведені Ірвіном на самоті, книга пропонує рідкісну можливість поглянути в обличчя смерті і впоратися з втратою коханої людини.

У книзі немає настанов і мотиваційних порад, а є досвід людей, що навчилися приймати невідворотне і зуміли змиритися з неминучою розлукою.

Книжка стане опорою кожному, хто шукає підтримку, розраду й хоче прожити таке життя, про яке не доведеться жалкувати в кінці шляху.

Дуже рекомендуємо цю книгу для всіх. Зворушлива і неймовірно сумна історія про те, як любити і жити без жалю.

 Коротко про авторів

Ірвін Ялом – жива легенда психоаналізу, засновник школи екзистенціальної психології, доктор медичних наук і професор Стенфордського університету, за чиїми підручниками навчаються тисячі майбутніх лікарів у всьому світі.

Мерилін Ялом – авторка книжок з літературознавства й історії жінок, викладачка. Докторка наук у галузі порівняльної літератури, була старшою науковою співробітницею в Інституті гендерних досліджень Мішель Клейман у Стенфордському університеті.

 

Ірвін і Мерилін Ялом в день весілля 1954 р.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ