Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Історія перетворення юного лузера. (Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

Коротко про атора

Володимир Кошелюк - уродженець села Шендерівка Корсунь-Шевченківського району на Черкащині. Навчався на природничо-географічному факультеті Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова у Києві. Під час навчання в університеті опублікував низку статей в українських наукових виданнях. Після закінчення магістратури працює вчителем географії у місті Корсунь-Шевченківському. 

 

Роман "Green Сard" - дебютний твір письменника. 

Читача чекає яскраво й динамічно написана історія перетворення юного лузера на суворого і досвідченого воїна-спецпризначенця, а поштовхом до цього стає випадково виграна у лотерею картка, що надає право на проживання в Сполучених Штатах.

Життя завжди тримає людину на долоні, проте залишає їй єдину свободу - свободу вибору. 

Здавалося б, ну що може статися в долі звичайного українського хлопця - не зовсім щасливій ​​і, начебто, до нього абсолютно байдужій?

Роман Володимира Кошелюка "Green Card" не тільки дає відповідь на це питання, але і знайомить читача з абсолютно новою для нього реальністю - буднями американської морської піхоти. Жорсткою і по-звірячому важкою реальністю, де головні цілі - війна, виживання, перемога над ворогом.

Денис Раш, головний герой роману, обирає саме цей шлях: випробувати себе, навчитися дивитися смерті у вічі, знайти в собі силу, щоб відповісти на будь-які виклики долі.

Ця правдива, лаконічна, точна, з неймовірно динамічним сюжетом книга - не про переможця. І не про голлівудського супергероя. Вона про те, як стають чоловіками, готовими до захисту і вчинку, готовими пройти новий шлях зі спокійною впевненістю у собі.

 Книга удостоєна спеціальної відзнаки "За висвітлення суті війни, надприродних можливостей та трагічної долі солдата" від американської української незалежної газети "Час і Події" (Чикаго, США).

Дивитися тут.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ