Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Історія одного дорослішання - "Рефлекс медузи" (Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

Сьома Роксолана - українська письменниця, журналістка, редакторка.

У професії випробовувала себе на посадах від коректора до головного редактора в друкованих та електронних ЗМІ, на радіо й телебаченні.

З дитинства писала вірші, оповідання та пісні. Тексти друкувалася в регіональній періодиці. Була переможницею численних конкурсів як авторка-виконавиця.

З-під її клавіатури побачили світ романи: "Вакації у Танґермюнде", "Голова", "Світи суміжні", "Рефлекс медузи"...

Отримала відзнаки літературного конкурсу видавництва "Смолоскип",  Всеукраїнські літературні премії, Міжнародного літературного конкурсу "Коронація слова".

Крім літератури й журналістики захоплюється дизайном і виготовленням жіночих нагрудних прикрас. Спершу, починаючи з 2011 року, створювала намиста із валяної вовни, згодом почала випробовувати інші матеріали й техніки й урешті дійшла, що робота з натуральним камінням дає найбільше задоволення. Нині її прикраси можна знайти в приватних колекція по всьому світу. Серед жінок, які носять її намиста, - представниці політичного бомонду, дипломатки, акторки, художниці, письменниці, громадські діячки.

Роман "Рефлекс медузи" є фіналістом Міжнародного літературного конкурсу романів "Коронація слова - 2020".

"Це - розповідь юнака, якому щойно виповнилося дев’ятнадцять, про дорослішання і стосунки з мамою. Місцями - розважальна, часом - повчальна, але така, знаєте, без моралізаторства, а подекуди - і драматична. У ній - багато актуальних і навіть гострих для сьогодення тем. Читачам точно буде про що подискутувати." Так охарактеризувала свою книгу авторка.

Книга для сімейного читання. Після прочитання батьки з дітьми можуть сісти й обговорити ключові моменти, проаналізувати поведінку героїв, висловити свою позицію і таким чином стати ближчими.

 Дізнатися більше про книгу пропонуємо тут.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ