Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

«Хороший ранок — це вже шматочок раю!» (Із циклу «Сучасні українські книги»)

Поділіться цією сторінкою:


Дмитро Безверхній –  письменник, історик, вчитель історії, колумніст. Переможець літературних конкурсів "Це ж елементарно, сер..." з детективом "Дружина молочника"; "Подвійні 20-ті" з оповіданням "Цей капелюшок вам личить"; конкурсу історичної прози про минуле з історією "Дівчина з чайником" та інших. Твори автора друкувалися на сторінках журналів "Дніпро", "Коло", "Дзвін".

Дмитро Безверхній є одним із авторів серії книг "Теплі історії". 2020 року світ побачив його дебютний роман "Порцеляновий погляд", який уже встиг стати "Книгою дня" на сайті ЛітАкцент, отримати Літературно-публіцистичну премію імені Надії Суровцової та потрапити до переліку номінантів на здобуття премії "ЛітАкцент року - 2020".

Читачі вже встигли назвати роман "Порцеляновий погляд" – "першим в Україні феміністичним детективом".

 

 

Надворі 19 сторіччя в Умані. Софія Нрієвська дружина відставного поліціянта, що й сама ласа до загадок та таємниць.

От тільки розгадувати чужі загадки виявилося простіше, ніж розкрити загадкову смерть близької подруги Софії – Марти.

Марта Андріяш вселила страх та неспокій в звичайне місто Умань. Марта має свої таємниці та гріхи, а також знає загадки інших мешканців. Тому розгадати причину смерті подруги буде важко.

Так багато підозрюваних і так мало відомостей про саму жінку. Хіба може дівчина бути загадкою та водночас ключем до неї? Хто намовив Марту вбити себе? З чого все почалося? Чим все закінчиться та на які жертви піде злочинець заради власної втіхи?

Про все це дізнаєтеся, прочитавши книгу, а прослухати коротенький анонс можете тут.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ