Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

"Хірург" - моторошна та водночас цікава історія (Із циклу "Середа день нової книги")

Поділіться цією сторінкою:

Американська письменниця і терапевт Тесс Ґеррітсен - лауреат численних премій у галузі літератури і автор популярної серії медичних трилерів про агента Джейн Ріццолі та медексперта Маурі Айлз. Її романи, перекладені більш ніж на 30 мов, виходять багатомільйонними тиражами по всьому світу і регулярно опиняються в списку бестселерів «Нью-Йорк Таймс». 

2001 року вийшов перший кримінальний трилер письменниці - «Хірург», де вперше з'явилася детектив Джейн Ріццолі. Хоча в романі вона й не головний персонаж, Ріццолі - головний протагоніст наступних десяти романів, де їй допомагає медичний експерт Моура Айлз.

 На основі цих книг знятий телесеріал «Ріццолі та Айлз» із Енджі Гермон та Сашою Александр у головних ролях.

Читати книги Тесс Ґеррітсен ми радимо шанувальникам жахливих детективних історій, в яких розслідуються криваві злочини, в основному вчинені психопатами і маніяками. Правда, подібні сюжети типові для нових книг Тесс Ґеррітсен. А починала письменниця з романтичних трилерів, успіх яких був не таким гучним, але все ж вони принесли їй популярність.

Зараз письменниця з чоловіком і двома синами живе в чарівному містечку Кремден штату Мен. Від лікарської практики відійшла. Пише книги. Незважаючи на похмурий колорит описуваних історій, хобі у автора цілком мирні: догляд за садом і гра на скрипці.

Бажаючих детальніше дізнатися про  книгу пропонуємо подивитися відео тут.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ