"Густіше за кров" - психологічний трилер з елементами детективу (Із циклу "Читаємо українською")
Майк Омер – ізраїльський автор кримінальних детективів, трилерів і фентезі. Його книги були перекладені у більш ніж 14 країнах світу. Майкл Омер є автором бестселерів на сайтах New York Times та The Washington Post і найбільш читаної книги Kindle 2018 року. Письменник отримав нагороду LiveLib Readers' Choice Award за детективну прозу та премію Thomas&Mercer Silver Raven.
Майк Омер народився в Єрусалимі у 1979 році. Його батьки були психологами. Коли йому було шість років, родина переїхала на рік до Бостона, щоб батько мав змогу здобути ступінь доктора наук, у результаті переїзду Омер навчився швидко говорити англійською. Пізніше сім'я повернулася до Ізраїлю та оселилася в Ход-ха-Шарон.
З 16 років, після прочитання «Автостопом по Галактиці» Дугласа Адамса та циклу «Світ диска» Террі Пратчетта, Омер вирішив спробувати написати роман. У результаті «Географія кінця світу» була опублікована в 1996 році ізраїльським видавництвом Opus, де Омер став наймолодшим автором видавництва. У 1999 році він опублікував свій другий роман «Качина атака», який був номінований на премію Гефена. У 2011 році Омер приєднався до Шахара Кобера та Зіва Ботцера, аби написати сценарій для комп’ютерної гри під назвою «Нещастя».
До 35 років Омер написав шість книг, усі з яких були у жанрі фентезі. Після двадцяти років письменницької діяльності, Омер відчув, що жанр обмежений. Митець вирішив спробувати писати у стилі реалізму.
Світову популярність письменнику принесла серія романів-трилерів, події яких відбуваються у вигаданому місті Гленмор-Парк.
2018-му році друком вийшла книга «Розум убивці», яка відкриває книжкову серію про психологиню-криміналістку з ФБР Зої Бентлі, пізніше були видані «У пітьмі», «Густіше за кров».
Після успіху минулих книг про агентку ФБР та детектива відділу вбивств, Майк Омер починає роботу над серією «Лейтенантка Маллен».
Успіх детективів не затьмарив юнацьке бажання автора писати фентезійну літературу, з 2017-му року він разом з К. Н. Кроуфордом працює над новими книгами, але щоб не заплутати своїх читачів, Омер публікується під псевдонімом Алекс Ріверс, так світ побачила книжкова серія про магію.
Детективні романи Майка Омера – це завжди захопливі й напружені історії, тому не дивно, що твори письменника обійшли за популярністю книги Джоан Роллінг та Стівена Кінга, адже в основі його книжок - реальні історії вбивств та злочинів.
Омер обожнює писати про дві речі: реальних людей, які можуть бути злочинцями чи жертвами злочинів, і щось кумедне. Він доволі завзято долучає ці два захоплення до своїх часто моторошних і напружених детективів. Омер одружений із жінкою, яка старанно спонукає його втілювати свою мрію в життя.
Книга «Густіше за кров» просто створена для тих, хто готовий полоскати нерви психологічним трилером з елементами детективу. Кожен читач опиниться в самому вирі подій, де буде багато питань та жодної відповіді. Хто ж виявиться тим маніяком, який вбив молоду жінку? А, можливо, він був не один? Одного дня молоду жінку знаходять у власному житлі вбитою. Жертва виявляється донькою пастора. Все б нічого, звичний випадок в практиці ФБР, але метод вбивства шокує навіть досвідчених криміналістів. Перед смертю дівчину знекровили – що ж це за маніяк та навіщо він це зробив?
Хоча це не перший збоченець у практиці психолога-криміналіста ФБР Зої Бентлі й спеціального агента Татума Ґрея, вони насправді виглядають розгублено. Адже будь-якій адекватній людині важко навіть уявити людину, яка без страху та відкинувши емоції могла скоїти цей злочин. Несподіваний поворот – виявляється, що вбивця був не один, їх було двоє. В один момент Зої Бентлі розуміє, що намагаючись зупинити ці криваві злочини, вона сама опинилася під прицілом. Неймовірно, але ціллю маніяків була саме Зої – саме вона повинна стати останньою їх жертвою.
Чому саме вона? Та чи зможе жінка зупинити цих злочинців, тим самим врятувавши власне життя? Неймовірно цікава та захоплююча історія, яка затягує з першої сторінки та як магніт не відпускає навіть тоді, коли книжка прочитана.
Дивитися тут.