Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

«Готель “Велика Пруссія”». Галицький ретро-детектив із австрійським характером

Поділіться цією сторінкою:

Книга має кілька характерних особливостей: по-перше, самобутні персонажі, зокрема головний герой, який вже завоював своїх прихильників – галицький слідчий Адам Вістович, харизма якого не поступається класичними образам Шерлока Холмса та Еркюля Пуаро. По-друге, жанрова особливість: книга виділяється історично точною атмосферою Австро-Угорської імперії та Берліну 1905 року, детальним описом зброї та геополітичної ситуації, сам автор називає свій роман ретро-детективом. По-третє, незважаючи на багатовимірність сюжету, книга сприймається напрочуд легко – секрет у майстерному, автентичному літературному стилі автора.

Богдан Коломійчук  із перших рядків зачаровує читача особливим ритмом, неспішно занурюючи в динамічну та небезпечну подорож, в якій блискучому львівському слідчому та його молодому, проте здібному ад’ютанту доведеться виїхати далеко за межі рідної Галичини, адже, пересічна на перший погляд, справа перетворюється у справжню шпигунську історію. На читача чекають цікаві історичні факти, прискіпливо-точні описи Львова, Познані та Берліна, історії кохання, та небезпечне інтелектуальне змагання з організованою злочинністю і російською агентурою.

Успіх «Готелю “Велика Пруссія”» не випадковий. Богдан Коломійчук вже відомий своїми авантюрними, історичними,  детективними романами та оповіданнями. Особлива увага до історичної складової, зброї та детальний опис світу на межі Великої війни, пояснюється захопленнями автора, який ще з 17 років серйозно займається історичною реконструк­цією. Літературні критики зауважують сміливість та літературну майстерність письменника. Окрім відзнаки ПЕН у 2019 році, Коломійчук - володар гран-прі конкурсу «Коронація слова 2013» за найкращий роман («Людвисар. Ігри вельмож»).

Книгу «Готель “Велика Пруссія”» рекомендуємо до читання не лише поціно­вувачам детективного, пригодницького та історичних жанрів, але й всім, хто шукає свіжий ковток у світі сучасної вітчизняної літератури.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ