Гнів та зневіра – як подружитись з власними емоціями
Наші емоції – це помічники, які допомагають нам пережити складні життєві ситуації. Більшість з нас не готові до важкої реальності та випробувань, але емоції підказують нам, як впоратись з негативними подіями.
А як справитись з гнівом?
Книга Сальваторе Ла Порти «Хвала гніву» – справжній бестселер на захист почуття, яке раніше засуджувалось і викорінювалось. Мова йде не про сліпий гнів з агресією, а про сповнене мужності та шляхетності почуття, що здатне стати рушійною силою у боротьбі проти жорстокості сучасного суспільства.
Сальваторе Ла Порта – італійський письменник, народився у 1977 році в Катаньї. Співзасновник незалежного видавництва «Villaggio Maori Edizioni». Автор бестселера «Про мистецтво не мати нічого». Раніше вийшов його роман «Смерть Турі», збірка оповідань «Розповіді Адзини: веломашини і партизанки» та есе «Старий грамофон».
В своїй книзі автор закликає скинути із себе дріб’язкові хвилювання, нав’язливі думки, істеричні напади, що марнують життя, відмовитись від хибної потреби контролювати усе й усіх – і нарешті обернути вивільнену енергію на піклування про інших. Видання допоможе вам навчитися «виховувати власний гнів» і перетворити його на позитивну силу.
Представляємо другу книгу в серії «Два кольори» «Видавництва Анетти Антоненко» – «Зневіра. Муки байдужості» Серджіо Бенвенуто, в якій автор розглядає історію меланхолії від Середньовіччя і до нашого часу біохакінгу.
Зневіра, як стверджує С. Бенвенуто, не тільки нудьга чи синдром втрати сенсу, а ще й смуток, байдужість, лінь, тривога, відчай і депресія. Поняття зневіри виникло, як один зі смертних гріхів у релігійному розумінні, а в сучасному мирському баченні перетворилася на психічний розлад.
Серджіо Бенвенуто – відомий італійський психоаналітик, дослідник в галузі філософії та культури, блискучий інтелектуал. Один із провідних учених Римського інституту когнітивних наук і технологій при Національній науково-дослідницькій раді Італії. Член Європейського інституту вищої освіти з психоаналізу. Почесний професор Міжнародного інституту глибинної психології (Київ, Україна), з лекціями періодично приїздить до України. Автор багатьох наукових робіт, опублікованих різними мовами.
Видання буде цікавим не тільки для читачів-інтелектуалів, спеціалістів в галузі психології, а й приємним вдумливим читанням для всіх, хто дошукується протиотрути від найпоширенішої недуги сьогодення.