Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Англійський пацієнт

Поділіться цією сторінкою:

«Історія кохання розповідає не про тих, хто втратив свої серця, а про тих, хто знайшов.»
Сьогодні ми вам розкажемо історію справжнього кохання. Сідайте поруч. Приготуйте хустинку.  Адже наша Історія про те, що «Сльози виснажують більше за будь-яку роботу…».
У напівзруйнованій віллі у Флоренції доля зведе чотирьох: колишнього крадія, а тепер героя війни Караваджо, сапера Кіпа, канадську сестру милосердя Хану і її безіменного, обгорілого до кісток останнього підопічного - англійського пацієнта. Після усіх побачених жахіть і смертей, після душевних мук і фізичних тортур, пережитих за цю війну, вони не втратили здатності кохати. Можливо, саме кохання і пам’ять про нього дають їм сили жити далі.
«Англійський пацієнт» - найвідоміший роман канадського письменника Майкла Ондатже - є одночасно і щемливою історією трагічного кохання на тлі Другої світової війни, і книжкою, яка приголомшує глибиною філософських роздумів.
«Коли ми зустрічаємо тих, у кого закохаємося, у нашій душі прокидається історик, трохи педантичний, котрий уявляє чи пригадує цю зустріч, а повз інших людей ми проходимо, не звертаючи на них уваги» .

         


«Половину дня я думаю, що помру, якщо не торкнуся тебе. Іншу половину − що нічого не має значення, якщо лише я знов тебе зустріну. Це не просто слова, це підтвердження того, як багато я можу стерпіти».
«Найгірша річ це те, що інші гадають, наче ти вже вибудував свій характер. Проблема середнього віку у тім, що всі вважають тебе цілком сформованим».
«Людина чужої крові може увірватися в твої почуття значно несподіваніше, ніж земляк. Наче падаючи у обійми незнайомця, ти раптом відкриваєш для себе дзеркало власного вибору».

                                         
Цікаві факти про книгу та екранізацію:
Найкращою книгою за 50 років існування Букерівської премії визнали роман Майкла Ондатже «Англійський пацієнт», про це пише The New York Times. Книга написана 1992 року, тоді ж вона отримала Букерівську премію. У 1996 році роман екранізували. Одноіменний фільм створив режисер Ентоні Мінгелла. У 1997 році стрічка за мотивами книги отримала 9 премій «Оскар».
Книга є в нашому фонді.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ