Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

"Дві обручки" Ніни Фіалко (Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

 

​Ніна Іванівна Фіалко народилася в Черкаській області в селі Косенівка Уманського району 10 вересня 1943 року, під час воєнного лихоліття в родині сільських інтелігентів. Після закінчення навчання в технікумі харчової промисловості отримала спеціальність техніка-технолога і була спрямована на роботу в Тернопіль. Обраної професії присвятила тридцять шість років життя. У Тернопільському управлінні громадського харчування займала керівні посади середньої ланки. Зараз вийшла на заслужений відпочинок.

https://youtu.be/fZTMLW0ipV4?si=tIqgi08yc9nlgp6x

Літературною діяльністю почала займатися після виходу на заслужений відпочинок. Довгою виявилася дорога до читача, бо видавці не наважувалися вкладати гроші в "розкрутку пенсіонерки". Лише після того, як перші три романи були надруковані власним коштом і отримали схвальну оцінку читачів, видавництво "НК -Богдан" запропонувало співпрацю з автором. Творчим наставником Ніни Іванівни є відомий український письменник, драматург і краєзнавець Богдан Іванович Мельничук.

У грудні 2015 року стала повноправним членом ТОО Національної Спілки Письменників України.

https://youtu.be/kZC_O6xTEbU?si=wKTRly2VfYngD1mM

У романі тернопільської авторки Ніни Фіалко "Дві обручки" йдеться про схрещення поглядів двох поколінь на події, які відбувалися на теренах західних областей України у сорокових роках; про високий патріотизм усіх верств населення, особливо молоді, яка за ідею важила життям тоді, і про патріотизм теперішній - на майданах під різними гаслами.    

https://youtu.be/xyrJvFbwQfA?si=7ohGboUq8vVpC7PC

У романі змальовано образ простої галичанки Ксені, яка, гідно пройшовши всі випробування, залишилася вірною вибраній дорозі. Тут ви прочитаєте і про любов, і про зраду, і про велике терпіння жінки, яка прагнула вижити у нелюдських умовах.

Детальніше тут.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ