Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Довершений зразок чуттєвої й емоційно насиченої жіночої прози

Поділіться цією сторінкою:

Рекомендуємо вашій увазі книгу, яка може стати гарним супутником осінніх читань – «На добраніч, Джун» Сари Джіо. Це романтична історія з нотками детективу, в якій головній героїні доведеться розплутати клубок родинних таємниць і звісно ж зустріти кохання свого життя. Книга розповідає про важливість цінностей на противагу банальному задоволенню потреб.

Головна героїня Джун – успішна банкірка, яка досягла професійного успіху завдяки витримці й непорушності. Типовий приклад кар’єристки, яка не має часу на життя поза роботою і вже сама страждає від свого шаленого темпу. Зупинитися її змушує неочікуваний спадок від далекої родички – книжкова крамничка у Сіетлі, побудована ще 1940 року.

Бажання відразу ж продати заклад раптом змінюється теплотою до нього – і ось уже жінка бореться за право бути його власницею.

Легка книжка, яка дозволить вдосталь помріяти про просте й тихе щастя. А ще цікаво, чи надихне ця книга вас на добрі вчинки?

 

Про авторку

Сара Джіо – сучасна американська письменниця, журналістка та радіоведуча, авторка бестселерів за версією The New York Times. Її твори перекладені більш ніж на 20 мов, і якщо ви оберете саме її книгу для відпочинку, то зрозумієте, чому так. Справа у її стилі: вона майстерно переплітає минуле з теперішнім. Кожна історія – особлива, проте, в кожній нам відкривають картину поступово, крок за кроком, поки коло не зімкнеться, і ми, читачі, не усвідомимо, як саме пов’язані переказані нам історії. В романах Джіо є все: і детективна лінія, і любовна історія, і гостросюжетні повороти подій.

Авторка веде блог про здоровий спосіб життя, публікує статті в The New York Times, Marie Claire та інших престижних виданнях.

Книги Сари Джіо у фонді нашої бібліотеки

    

 

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ