Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Дотепно про медицину, антибіотики, гомеопатію та фуфломіцини

Поділіться цією сторінкою:

На планеті Земля 50% ліків призначаються неправильно, водночас 50% пацієнтів приймають ліки не так, як треба. Додайте сюди ще альтернативну медицину, фітотерапію та поради від безлічі «спеціалістів» без медичної освіти і отримаєте не дуже втішну картину.

Книга лікаря Андрія Сем’янківа «Медицина доказова і не дуже» - це цікавий путівник по медицині, який допоможе зрозуміти, як працюють ліки, що ховається за народною медициною, гомеопатією та стовбуровими клітинами, як відрізнити фуфломіцини від дієвих ліків.

Лаконічна, написана зрозумілою мовою, щедро приправлена гумором і сарказмом книга стане дороговказом до наукової медицини та навчить, як уберегти себе від шарлатанства та невігластва, з якими стикається людина під час оздоровлення та лікування.

Андрій Семянків – лікар та автор блогу про медицину MED Goblin, кандидат медичних наук. Понад 14 років працював в анестезіології та інтенсивній терапії. Крім лікарської практики він брав участь у міжнародних клінічних дослідженнях, навчав цивільних і військових медиків. В своєму блозі Андрій пояснює людям, що пацієнт має знати, чим і чому його лікують, що лікарі – теж люди, які можуть помилятися, медицина – це не таємниця для обраних, а чіткі наукові знання і що кожен мусить брати відповідальність за своє здоров’я.

Без складних та незрозумілих термінів автор доступно розвінчує міфи, які й досі панують у нашому суспільстві, про вакцинацію, гомеопатію, прийом антибіотиків, дієти та уколи. Спираючись виключно на доказову медицину, без двозначних трактувань книга зрозуміло і аргументовано озброїть вас науковими знаннями для боротьби з невігласами та шарлатанами. 

Окрема глава цієї книги присвячена вакцинації, темі, яка і досі викликає в суспільстві палкі дискусії. На жаль, серйозну загрозу для людства створює антивакцинаторський рух, який поширює фейки про щеплення і вводить в оману багато людей. Автор книги простою мовою і перевіреною статистикою спростовує дезінформацію і відверту брехню, яку розповсюджують антивакси.

Пропоноване вам видання доводить, як покладання на доказову медицину та критичне мислення можуть убезпечити людину від помилок та допомагає розгледіти неправдиву інформацію, яка поширюється «гуру світової медицини».

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ