Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Донос (Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

Коротко про автора

Гаврош Олександр Дюлович - український журналіст і письменник, сценарист, журналіст, вічний правдошукач.

Народився в Ужгороді, закінчив факультет журналістики Львівського національного університету імені Франка. Друкується в закарпатських та всеукраїнських ЗМІ. Фрілансер. Має близько двох тисяч публікацій у пресі та понад тридцять авторських книжок. Член Асоціації українських письменників України.

Як письменник, Олександр Гаврош активно впроваджує в українську літературу закарпатські теми й популяризує народних героїв.

Автору цікаво експериментувати у творчості, тому часто змінює жанри - від еротичної поезії до пригодницьких книжок, казок, детективних романів, драматичних п’єс тощо.

 

Книга "Донос" - цікавий письменницький погляд на відомі історичні події та реальних постатей часу. 

Сюжет повністю захоплює увагу, сповна можна відчути атмосферу грудневої ночі 1886 року під химерним плетивом із широкою мережею шпигунів та донощиків у кожному повіті Російської імперії.

Тут молодий художник та поет Тарас Шевченко, професор Київського університету Микола Костомаров, учитель Пантелеймон Куліш, фатальна красуня Глафіра Ковальська. А ще підступний зрадник і його ДОНОС.

Цей роман про психологію підступності та зради. 

Зрада...Мало хто не знайомий з таким фактом у своєму житті. Дійсно, подія не дуже приємна. Але, що поробиш. Таке наше життя. Для Шевченка зрада товаришем обернулася десятьма роками солдатчини. Та й іншим членам Кирило-Мефодіївського братства було непереливки. 

Читати цю книжку буде надзвичайно цікаво, вона варта вашої уваги.

Тож чекаємо вас у Молодіжній бібліотеці.

Пропонуємо послухайти коротенький анонс книги тут.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ