Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Детективні бестселери Тесс Геррітсен

Поділіться цією сторінкою:

Про авторку

 

Тесс Геррітсен народилася 12 червня 1953 року в Сан-Дієго, США. Отримала медичну освіту і починала свою трудову діяльність як лікар. Почала писати романи перебуваючи у декретній відпустці. Спочатку це були романтичні трилери, успіх яких був не таким гучним, але все ж вони принесли їй популярність. Наразі вона пише чудові детективи, є лауреатом численних премій в галузі літератури і автором популярної серії медичних трилерів про агента Джейн Ріццолі і медексперта Маурі Айлз.

Твори Геррітсен опубліковані в 40 країнах. Продано більше ніж 25 мільйонів примірників її книг.

 

 

 

Асистент [Текст] : Роман / Геррітсен, Тесс ; Пер. з англ. І.Серебрякової. - Книга призначена для дорослої аудиторії. - Х. : Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2021. - 368 с. - ISBN 9786171231849

Рік тому детективу Джейн Ріццолі вдалося вистежити злочинця на прізвисько Хірург, якого називали Джеком-Різником XXI століття. Тоді Джейн дивом врятувалася від убивці і посадила його за грати. Та ось на вулицях з’явився новий злочинець. Він копіює почерк Хірурга як асистент повторює рухи досвідченого лікаря. А невдовзі і сам Хірург тікає з в’язниці. Тепер убивць двоє. Їхніми жертвами стають нові й нові жінки. І ось Джейн розуміє, що наступною жертвою має стати вона.

 

 

Грішна [Текст]: Роман / Геррітсен, Тесс ; Пер. з англ. О.Оксенич. - Книга призначена для дорослої аудиторії. - Харків : Книжковий Клуб Сімейного Дозвілля, 2021. - 336 с. - ISBN 9786171268470 - 336 с.

Бостон приголомшує жахлива звістка: у місцевому монастирі жорстоко вбито молоду послушницю. А незабаром стається ще одне вбивство: у закинутому ресторані знайдено понівечене тіло невідомої жінки. Здається, що ці два злочини аж ніяк не пов’язані між собою. Детектив Ріццолі та судмедекспертка Айлз починають складне розслідування. Крок за кроком вони заглиблюються в минуле жертв. Незабаром з’ясовується, що у священних стінах монастиря колись коїлося таке, про що черниці воліли б мовчати. Спокуси та страшні секрети, таємниці індійського селища Бара, моторошні події минулого… І тепер прийшов час спокути…

 

 

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ