Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Детективи Ізабелли Мальдонадо

Поділіться цією сторінкою:

Про авторку. Американська письменниця, відомий автор детективних романів Ізабелла Мальдонадо знає про будні агента ФБР не з чуток. Перш ніж зайнятися кримінальною журналістикою і стати письменницею, авторка служила в поліції і в реальному житті носила пістолет та жетон поліціянтки.

До речі, свого часу вона стала першою латиноамериканкою, яка отримала звання капітана. Їй довелося працювати в патрулі та у відділі зв'язків із громадськістю, брати участь у переговорах з терористами та навчати новобранців. Вона була координатором у відділі боротьби з бандитизмом і керувала районним відділенням поліції, часто співпрацюючи з агентами ФБР. Перед тим, як піти у відставку, Ізабелла керувала відділом спеціальних розслідувань та судово-медичної експертизи.

Письменниця використовує свій досвід роботи в правоохоронних органах, додаючи творам яскравої реалістичності. Її книги перекладені 22 мовами.

Пропонуємо серію захоплюючих трилерів про агентку ФБР Ніну Герреро.

 

Мальдонадо, Ізабелла.    Інший світанок [Текст]  = A Different Dawn : Роман / Мальдонадо, Ізабелла ; Пер. з англ.Є. Даскал. - Кн. 2. - К. : Видавництво Букшеф, 2022. - 368 с.

У Феніксі жорстоко вбито цілу родину під час сну. Спеціальній агентці ФБР Ніні Ґеррері та її новій команді доведеться визначитись, чи існує якийсь зв’язок між цим нападом та іншим потрійним вбивством, яке сталося чотири роки тому та за дві тисячі миль звідси. Під час розслідування команда виходить на серійного вбивцю. Кривавий слід його злочинів тягнеться на майже три десятиліття в минуле. Ніні доводиться розкривати значення ритуалів убивці, водночас докази ведуть її в несподіваному напрямку — набагато ближче до її рідної домівки, ніж вона могла собі уявити. Коли команда звужує коло підозрюваних, сьогодення переплітається з минулим Ніни, змушуючи агентку підняти ставки в цій грі та погодитись на принесення найбільшої жертви в її житті.

 

Наступні дві книги вже найближчим часом теж надійдуть до абонементу бібліотеки.

Мальдонадо, Ізабелла.   Шифр [Текст]  = The Falcon : Роман / Мальдонадо,Ізабелла ; Пер. з англ. Є. Даскал. - Кн. 1. - К. : Видавництво Букшеф, 2021. - 384 с.

У шістнадцятирічному віці Ніна Ґеррера дивом втекла від серійного вбивці. Минуло багато років, Ніна вже не беззахисна дитина, вона спеціальна агентка ФБР. Одного осіннього вечора, під час пробіжки парком дівчина ледь не стає здобиччю нападників. Випадкове відео войовничої відсічі потрапляє в мережу і одразу стає вірусним. Легіони шанувальників шаленіють від її вправності у бойових мистецтвах. Проте несподівана популярність має зворотний бік. Чоловік, який викрав Ніну одинадцять років тому, впізнав її. Вирішивши повернути свою колись втрачену жертву, він скоює жахливе вбивство, маючи на меті залучити її до розслідування, але це лише початок його задуму. Через соцмережі убивця запрошує усіх охочих пограти проти нього. Зашифровані послання перетворюють вбивцю на зірку — загадкового кіберпривида, якого називають «Шифром», — але для Ніни він просто схиблений психопат. Разом із видатним профайлером, доктором Джеффрі Вейдом, Ніна полює за хижаком по всій країні. Підказка за підказкою, жертва за жертвою, Ніна намагається якнайшвидше зупинити небезпечного вбивцю, поки весь світ не зводить з неї очей.

 

Мальдонадо, Ізабелла.Сокіл [Текст]  = The Falcon : Роман / Мальдонадо,Ізабелла ; Пер. з англ.Є. Даскал. - Кн. 3. - К. : Видавництво Букшеф, 2023. - 328 с.

В університетському містечку Фенікса безвісти зникають шестеро студенток. Свідків немає, записи на камерах відеоспостереження спотворені.  Засоби масової інформації здіймають паніку. Сім’ї зниклих дівчат вимагають вжити рішучих заходів і навіть залучають до розшуків місцевого екстрасенса. І коли спеціальна агентка ФБР Ніна Ґеррера зі своєю командою береться до розслідування, вона усвідомлює, що вийшла на слід найвинахідливішого хижака у своїй кар’єрі. Справа стає дедалі моторошнішою, коли знаходять мертвими декілька жертв, тіла яких чудово збереглися. Жодних ознак насильства, жодного натяку на те, у який спосіб вони померли. Лише нові свідоцтва того, що вбивця жорстокий, холоднокровний і вправний у маніпуляціях з людською свідомістю. Ніна за будь-яку ціну мусить зупинити небезпечного мисливця до того, як він вполює наступну жертву

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ