Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Детектив-загадка від Олексія Волкова

Поділіться цією сторінкою:

Для тих, хто небайдужий до загадок і таємниць, безперечно прийдеться до душі книга Олексія Волкова «Слід на воді».

Той, хто прочитав бодай одну книгу Волкова, назавжди змінює свої уявлення про детектив – адже, крім традиційного захопливого сюжету, детективам цього талановитого письменника притаманні гарна, не спрощена мова і широка палітра художніх засобів.

На цей раз письменник запрошує читача на пошуки відомого письменника Андріана Чумака, який зник разом з мисливським собакою під час поїздки на полювання ще півроку тому. До цієї справи долучена чимала кількість людей, включаючи відомого кримінального експерта. Виникають нові версії і припущення. Та кожний прорив у розслідуванні змінюється гірким розчаруванням: знайдені докази розчиняються, ніби слід на воді. Постає питання: чи всі з пошукової групи зацікавлені в тому, щоб письменника було знайдено?

У романах цього талановитого українського письменника події просто приголомшують неочікуваними поворотами, кінцівка цієї історії – не виключення.

Поціновувачі детективу отримають справжнє задоволення від нової психологічної вправи від Олексія Волкова.

 

Коротко про автора

Олексій Михайлович Волков (1965) - український лікар і письменник. Майстер детективного жанру та поет-пісняр. Член Національної спілки письменників України. Нагороджений премією "Золотий пістоль" за вагомий внесок у розвиток сучасного українського гостросюжетного роману у 2013 році.

Найвідоміші романи Олексія Волкова: «Виконавець», «День відбуття», «Амністія для хакера», «Слід на воді», «Емісар», «Мертві квіти», «Вовчий місяць».

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ