Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Чудова Мієчка Євгенії Кузнєцової

Поділіться цією сторінкою:

У квітні 2022 р. українську письменницю Євгенію Кузнєцову, авторку книги «Спитайте Мієчку», нагородили спеціальною відзнакою Літературної премії Європейського Союзу. Літературна премія Європейського Союзу була заснована у 2009 році. Вона покликана сприяти популяризації та міжнародній промоції творчості авторів художньої прози з різних європейських країн.

Премія фінансується Європейською комісією в рамках програми Креативна Європа. Вперше Україна долучилися до Літературної премії ЄС у 2019 році.

Євгенія КУЗНЄЦОВА, 33 роки, письменниця. Народилася 30 червня 1987-го в Кривому Розі на Дніпропетровщині Закінчила Київський університет імені Тараса Шевченка за фахом ”Міжнародна інформація” й аспірантуру в університеті Деусто в іспанському Більбао. Вивчала аналіз текстів. Працювала дослідницею при університеті. Зараз вивчає медіа при Київській школі економіки та консультує організації з питань медіа і комунікацій. Знає англійську, іспанську, німецьку та французьку мови. Перекладає для видавництв ”Наш Формат” і ”Видавництво Старого Лева”. Захистила дисертацію з літературного аналізу в іспанському університеті Деусто, працювала консультанткою з медіа ОБСЄ, Представництва ООН в Україні та інших організацій. Є авторкою роману «Спитайте Мієчку», етнографічного путівника українськими кулінарними звичками «Готуємо в журбі» (2020), працює над науково-популярним виданням про мовну політику СРСР.

Переклала біографію Лінкольна («Команда суперників. Біографія Лінкольна» Доріс Ґудвін) та книжку про фактчекінг, «Диванних експертів» Томаса Ніколса - тобто нонфікшн (обидві книги присутні в фонді бібліотеки).

 «Спитайте Мієчку» - її перший роман, був номінований й увійшов до короткого списку Книги року ВВС-2021, а це серйозне визнання для автора, тим більше, дебютанта в художній прозі).

Книжка Євгенії Кузнєцової «Спитайте Мієчку» вийшла у 2021 році. Це - не «жіночий роман» і не ностальгічний твір. Героїні живуть у сучасності. Вони поєднані з Європою, але залишаються українками.

У кожного в житті бувають проблеми. У кожного бувають ситуації, коли ми не знаємо, яке рішення прийняти. Тоді хочеться поставити все на паузу і заховатися десь від усього світу.

Стоїть собі дім. Заріс плющем, малиною та іншою рослинністю. Дах тече, тераса гниє. А у старому домі - бабуся. І кіт з нею. До бабусі  приїздять на літо внучки - Ліля і Соломія. Потім ще й Марта. А потім... Дім перетворюється на рукавичку, куди кожна принесла свої біди, сумніви і радощі. Дівчата ж уже дорослі: у них шлюб, діти, кохання. Коли треба робити вибір - треба час на подумати. А де краще думається, ніж у рідних малинових кущах…

"Спитайте Мієчку" зігріє вас холодними вечорами. Зможе наблизити літо і подарує радісні емоції. Щира і життєва, бо такі чи подібні ситуації були у кожного... 

Це гарна добра книжка про сім'ю, підтримку і гумор, таємниці і рішення. І про любов, бо без неї не буде нічого.

Книга «Спитайте Мієчку», подарована нашій бібліотеці Українським інститутом книги за Програмою поповнення фондів публічних бібліотек, очікує вас на книжковій полиці абонементного відділу.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ