Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Англійці: від Великого смішного до Великого політика. Сторінками одного журналу. Частина 1. Чарлі Чаплін.

Поділіться цією сторінкою:

Про видатних людей відомо вже чимало і важко ще щось додати інтригуюче і яскраве про їх життя, діяльність, творчість.

А втім є журнал, зі сторінок якого постають рельєфні портрети і нові характеристики людей – яскравих особистостей, що залишили глибокий слід в історії, політиці, літературі, мистецтві. І це – журнал «Личности».

Ще більше можна дізнатися зі сторінок наших книг.

Туманний Альбіон подарував світу видатних людей. Талановиті та видатні. Великі у всьому, до чого торкаються.
Чарлі Чаплін – Великий смішний, маленький чоловічок – володар великої ілюзії кіно. Його майстерність відзначено «Оскаром», «Золотим левом», лицарським званням від англійської королеви Єлизавети.

Невичерпний оптимізм сера Чарльза Спенсера Чапліна в його словах: «Якою б складною не була моя доля, я вірю, що щастя і нещастя приносить несподіваний вітер і я не впадаю у відчай, коли приходить біда».

Никитин, Николай.

Чарли Чаплин: Великий смешной [Текст] : лицедей / Никитин, Николай // Личности. - 2008. - № 4. - С. 5-23.

Чоловічок зі смішними вусиками, у непомірно широких штанях, величезних черевиках, піджачку в обтяжку, на голові котелок, у руках паличка, з лицем настільки живим, що всі інші обличчя здаються масками, повсякчас ухиляється від ударів чиїхось величезних кулаків, який одержує і роздає стусани, ніяково шкандибає качиної ходою і з незбагненною спритністю виписує піруети на роликах... це Чарлі Чаплін... У його автобіографії чимало сторінок присвячено дитинству, з якого він до кінця, мабуть, так і не вийшов. З дитинства родом і його маленький бродяжка

 

Чаплин, Чарльз Спенсер.

Моя биография [Текст] / Чаплин, Чарльз Спенсер ; Пер. с англ. З.Гинзбург; Предисл. Т.Кучеровой; Худож В.Коробков. - Ростов-на Дону : Феникс, 1997. - 576 с. : іл. - (След в истории).

Познайомитися з життям і творчістю великого актора і режисера допоможе ця книжка, що вмішує спогади Чарлза Спенсера Чапліна, писані ним вже на схилі літ, коли все пережите постає ясним і прозорим

Робинсон, Дэвид.

Чарли Чаплин [Текст] : Жизнь и творчество / Робинсон, Дэвид ; Пер. с англ.; Предисл. Э.Рязанова; Худож. В.Харламов. - М. : Радуга, 1989. - 671 с. : іл.

Книга Робинсона - художественная биография, ставящая перед собой цель наиболее полного воссоздания многостороннего облика своего героя. Опираясь на богатый материал, почерпнутый из личных архивов семьи Чаплина, автор создает убедительный портрет Чаплина как выдающегося актёра и режиссера, гениального художника.

Многие документы публикуются впервые

Авенариус, Георгий Александрович.

   Чарльз Спенсер Чаплин [Текст] : Очерк раннего периода творчества / Авенариус, Георгий Александрович ; Предисл. Р.Юренева; Худож. Н.А.Седельников. - М. : Издательство Академии Наук СССР, 1960. - 264 с. : іл.

В книге киноведа Г.А.Авенариуса описание и анализ начала творческого пути Чарли Чаплина, характеристика комедийного метода актёра и режиссера, его творческий портрет

Жадько, Е.Г.

Сто великих династий [Текст] / Е. Г. Жадько. - М. : Вече, 2001. - 480 с. - (100 великих).

Эта книга серии "100 великих" посвящена самым знаменитым династиям в истории человечества: императорским и королевским, аристократическим и дворянским, промышленным и артистическим, Среди них: Чаплины и Борджиа, Габсбурги и Ланкастеры, Медичи и Стюарты, Кеннеди, Форды, и др.

Мусский, Игорь Анатольевич.

Сто великих актеров [Текст] / Мусский, Игорь Анатольевич. - М. : Вече, 2002. - 528 с. : іл. - (100 великих).

Кого считать великим актером? Вероятно, того, кого, сопровождает легенда, миф. Отделить человека от мифа невероятно сложно, но именно подобная попытка предпринята в данной книге. От великих актёров античности и мастеров эпохи Возрождения до корифеев русской сцены и звезд Голливуда - такова галерея прославленных служителей Мельпомены. Среди героев книги такие мастера сцены и кинематографа, как Чарли Чаплин, Сара Бернар, Жан Габен, Софи Лорен, Роберт де Ниро и др.

Запропоновані книги ви знайдете в абонементному відділі нашої бібліотеки.
Звертайтеся за адресою: м.Київ, вул. Л.Толстого, 49.
Довідки за тел. (044) 288-30-12
Наш Електронний каталог

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ