Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Бути добрим – це круто!

Поділіться цією сторінкою:


Книга Роба Кемпа «Хороші хлопці» розповідає про вчинки простих чоловіків та справжніх героїв, які своєю добротою змогли змінити наш світ на краще. Серед них є відомі нам всім Конфуцій, Ліонелль Мессі, Мухамед Алі, Білл Гейтс, Барак Обама, Ілон Маск, а також маловідомі чоловіки, як наприклад, Джеймс Гаррісон, який майже все своє життя здавав свою рідкісну кров, щоб врятувати мільйони немовлят.

 

 

Також з цієї книги ви можете дізнатись і про українських героїв: Миколу Пирогова, Сергія Жадана, Антона Макаренка, Валентина Фречку та В’ячеслава Чорновіла. Про них написав Юрій Марченко.

Роб Кемп, один з авторів книги, звільнився з роботи в журналі, щоб цілодобово доглядати свого новонародженого сина. Він про це ніколи не шкодував. Син надихнув його написати кілька книг та багато статей про батьківство, виховання дітей і чоловічі проблеми зі здоров’ям. Роб любить читати, вивчає історію, займається спортом, допомагає дітям.

Юрій Марченко – український журналіст, головний редактор  «Платформи» незалежного інтернет-журналу про інновації та культуру, телеведучий.

 Книга «Хороші хлопці» містить п’ятдесят історій про чоловіків з різних країн серед яких винахідники і спортсмени, політики та бізнесмени, які жили в різні часи, але всіх їх об’єднує прагнення справедливості та бажання піклуватися про інших.

 

В чоловіках ми перш за все цінуємо силу, впевненість та успішність і менше звертаємо уваги на доброту та щедрість. Прочитавши цю книгу, ви можете змінити традиційну систему цінностей і побачити, що бути добрим це круто.

Книга є гарним мотиватором добрих вчинків, містить багато цікавих фактів та якісно проілюстрована.

«Будь добрим, коли це можливо. А це можливо завжди».

Тенцзін Г’яцо, 14 Далай-Лама

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ