Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

"Бурштин" - захоплюючій роман про бурштинову лихоманку (Із серії "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

Василь Тибель народився в селі Велике Поле Березнівського району Рівненської області. Одружений, разом з дружиною виховали двоє дітей.Член Національна спілка письме́нників України (НСПУ) з 2018 року. Хобі письменника - колекціонування незвичних і рідкісних рослин, квітучих кущів, а також рідкісних раритетних видань та книг.

На основі "коронованого" роману-казки "Медова казка" надруковано навчальний зошит для 2-го класу НУШ "Я досліджую світ". А в 2019 році вийшов підручник для 2 класу НУШ "Я досліджую світ", в якому 4 тема "Спільнота" повністю присвячена твору "Медова казка". Нині більше 200 шкіл в Україні працюють за цією програмою.

Крім художньої літератури Василь Тибель пише ще й статті в спеціалізовані популярні журнали "Дім, сад, город", "Огородник", "Сонце-сад", а також видав серію книг популярної і спеціалізованої літератури.

Тибель Василь Васильович має низку премій, визнань і нагород. Захоплюючий роман "Бурштин", відзначений премією міжнародного конкурсу "Коронація слова" (2018).

"Бурштин" - історія про життя копачів бурштину на Поліссі - захопливий динамічний бойовик, сюжет якого розгортається на тлі прадавньої демонології, сучасних політичних оборудок та інших наслідків на зразок сумнозвісної золотої лихоманки на Клондайку. Місцеве населення давно вже проміняло звичне життя на полювання за скарбами, всі змалечку стають "старателями", незаконно добувають бурштин, ігноруючи будь-яку владу.

Чому відбувається бурштинова лихоманка на Заході України? Які надприродні сили задіяні у цьому кривавому бізнесі? Та що, окрім наживи, штовхає людей до нелегального видобутку "сонячного каменя"? Що залишиться в остачі, якщо відкинути від цього явища політику та гроші? 

У книзі Василь Тибель шукає відповіді на ці та інші питання і доходить неочікуваного висновку.

Автор намагався описувати героїв роману "Бурштин" без ярликів, що хтось - просто поганець, бандит, убивця і взявся нізвідки. Прагнув показати коротку історію кожного, як це сталося, чому саме він став по той бік… Бо людина не народжується злодієм і вбивцею…

Дізнатися більше про книгу пропонуємо тут.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ