Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Безодня - історія судного дня (Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

Марися Нікітюк - українська сценаристка та режисерка короткометражних і повнометражних фільмів.

Працювала журналісткою, публіцисткою, театральною критикинею, є авторкою серії новел, що виходили в літературному альманасі "Святий Володимир", а також засновниця театрального порталу Teatre.com.ua, де з 2007 по 2012 рік писала про український та міжнародний театр. 

У 2011 році виступила співорганізаторкою та співзасновницею (з Наталією Ворожбит та Андрієм Маєм) драматургічного міжнародного фестивалю "Тиждень актуальної п'єси".

2014 Компанія UDP на Одеському міжнародному кінофестивалі нагородила проєкт повнометражного фільму "Коли падають дерева" за найкращий пітчинг. 

Брала участь у кінопроєкті "Україно, goodbye!". 

Фільми за сценаріями Нікітюк брали участь у престижних міжнародних фестивалях у Локарно, Клермон-Феррані, у "Золотому абрикосі", Одеському МКФ та інших. Вигравали нагороди.

30 січня 2021 року розпочалося фільмування повнометражного драматичного фільму "Я, Ніна", сценаристкою та режисеркою якого стала Нікітюк.               https://youtu.be/cDiUEuwEZ7c

 

У квітні 2016року світ побачила "Безодня ( історія судного дня)" - перша книга прози у "Видавництві Анетти Антоненко" і Нікітюк  стала лавреаткою Міжнародної літературної премії імені Олеся Ульяненка.            https://youtu.be/KeTDjaSSJ9k

"Безодня" - це 10 оповідань-катастроф, що описують як загибель внутрішніх світів, розлади психології людей, їх моральне падіння, так і колапси цілих систем і всесвітів, у яких ми живемо.

Кожна з новел - це історія судного дня, де крізь абсурдуючу реальність, зрешечену метафорами, постає оточуючий нас світ, що кожної миті дедалі більше зривається з ланцюга.

А основним питанням є - чи заслуговує такий світ на життя?

Дивитися тут.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ