Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

"Бажання поверненню не підлягають" (Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

Коротко про авторку

Анна Тарнава народилася в місці Чернівці. Закінчила Чернівецький державний університет за спеціальністю англійська філологія, пізніше здобула кваліфікацію психолога. Працює перекладачем. Інтерв'ю з чернівецькою письменницею читати тут.

 

Книга "Бажання поверненню не підлягають" сподобається вам з першої сторінки.

Успішна кар'єра, подорожі, романтика - це бажання, які досяжні для будь-якої жінки, але часто ми забуваємо про них серед численних щоденних клопотів. Головна героїня Леся піддає сумніву традиційні стереотипи і раптом вирішує спробувати щось ризиковане і несподіване для себе - жити так, як їй хочеться. На своєму шляху вона мусить подолати власні сумніви і страхи, але будучи позитивною людиною з добрим серцем і почуттям гумору, врешті-решт розуміє, що цілком щаслива. 

Роман нагороджено спецвідзнакою Міжнародного літературного конкурсу "Коронація слова".

"Дванадцять місяців"  є другим романом авторки, продовження роману"Бажання поверненню не підлягають "

Чи вірити у казки? Коли надворі ХХІ століття, коли ти розлучена, коли сама із двома дітьми, коли «зашиваєшся» на роботі, коли залякує колишній чоловік і на додачу до всього вляпалась у кримінальну історію? Звичайно, ні! А що натомість? Натомість не зраджувати своїм принципам, йти вперед попри труднощі і проблеми, вірити у себе, сміятись над собою, допомагати іншим. 

В романах описується життя сучасної жінки. Авторка зачіпає серйозні теми, але книги читаються легко завдяки захопливому сюжету.

Дізнавайтеся більше про книги тут.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ