Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Авантюрки на зеленій траві, або як життєві випробування зробити майже пригодами

Поділіться цією сторінкою:

Ніколи не знаєш, що готує тобі доля, коли вирушаєш за кордон на пошуки щастя у ті краї, де трава здається зеленішою… Про неймовірні, але реальні пригоди українки за кордоном – кумедні, драматичні, а інколи майже детективні у книзі талановитої української дизайнерки, потужної художниці Віри Нестерчук «Авантюрки на зеленій траві».

Про авторку.

Віра Нестерчук – українка, яка мешкає у Швейцарії, народилась у 1957 році у сибірській тайзі, куди ще у підлітковому віці вислали її батьків за допомогу воїнам УПА. На початку 60-х батьки Віри повернулись в Україну. Середню школу дівчина закінчила в місті Здолбунові Рівненської області. Вищу освіту здобула в Ленінграді, жила й працювала в Херсоні.

У 1993 році за направленням бюро з працевлаштування молода інженерка вирушила працювати до Чехії. Закордонна пригода, що мала вирішитися одним роком, розтягнулася на все життя. Із часом авторка переїжджає до Німеччини, а ще через деякий час – до Швейцарії. Віра відновила заняття живописом, освоїла безліч нових технік і присвятила життя мистецтву. Художниця-українка бере участь у міжнародних виставках і вернісажах, її картини експонуються в галереях Швейцарії, Австрії і Німеччини. Авторка ніколи не втрачала зв’язку з Україною. Віра Нестерчук – патріотка й волонтерка. Від 2014 року активно допомагає українській армії, фінансує проекти, що допомагають рятувати життя наших воїнів, нагороджена медаллю «За гідність та патріотизм». Віра Нестерчук – інженерка, дизайнерка, художниця… Відтепер – іще й письменниця.

Пропонуємо її дебютний літературний твір «Авантюрки на зеленій траві», який вийшов у 2020 році у видавництві «Білка». Ілюстрації до автобіографічного роману  виконані самою авторкою.

Молода, вродлива й успішна жінка-інженер піддається на вмовляння і погоджується на участь у державній «авантюрці» - офіційному працевлаштуванні за кордоном. На календарі – 1993 рік, у паспорті молодої українки штампик: «Виїзд у всі країни світу»…

Та офіційна складова не полегшила, а радше навпаки – ускладнила життя 40 дівчат, які наважилися випробувати долю й досягнути фінансового успіху на чужині. Пригоди українок починаються вже на кордоні, і тим халепам, здається, не буде кінця-краю. Та чи всім буде до снаги подолати всі випробування, чи у всіх знайдуться сили й оптимізм, працелюбність і впертість?

Приходьте до бібліотеки, читайте! Книга вас вразить своєю щирістю й душевністю, кумедними, а подекуди майже детективними пригодами!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ