Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Альтернативні сценарії життя у книзі Метта Гейґа «Опівнічна бібліотека»

Поділіться цією сторінкою:

 

Ми всі хоч іноді замислювались, як могло б скластися наше життя «якби…». От уявіть, що десь між життям і смертю, існує бібліотека з незліченними книгами. І кожна з них – це історія паралельної реальності. В одній книзі викладена історія вашого життя таким, яким воно є; в інших – історії життів, які ви могли б прожити, якби в певний момент наважилися щось змінити. Уявіть, що у вас з’явилася можливість піти в таку бібліотеку і переглянути всі можливі варіанти…

Нора Сід – одна з тих, хто отримав такий шанс. Ця героїня книги Метта Гейґа «Опівнічна бібліотека» – типова невпевнена у собі жінка за 30. Живе в занедбаній квартирі із котом, працює у магазині музичних інструментів і власне нічого екстраординарного від життя вже не чекає. Найкраще, що вміє жінка, – це давати задню, коли життя підвертає їй сякий-такий шанс. Навіщо пробувати, коли все марно?

Коли її звільняють з роботи і раптово помирає кіт, Нора закономірно вирішує, що нічого у цьому паршивому житті її вже не тримає. Вона намагається накласти на себе руки і опиняється саме в такій бібліотеці.

Полиці тут тягнуться нескінченно. Обираючи книги в Опівнічній бібліотеці, Нора проживає альтернативні версії свого життя – ті, в яких зробила інший вибір: стала науковицею, спортсменкою, рок-зіркою, вірною дружиною…

Якщо вона знайде відповідну книгу і вибере історію, де зможе бути щасливою, може щось і вийде.

Про автора

 

Метт Гейґ – британський письменник-фантаст і журналіст, автор художніх та науково-фантастичних творів як для дорослої, так і для дитячої аудиторії.. Найвідоміші з них: «Одержимість містера Кейва», «Редлі», «Люди», «Як зупинити час», «Опівнічна бібліотека». Метт Гейґ співпрацював і продовжує працювати з такими виданнями, як The Guardian, The Sunday Times, The Independent, The Sydney Morning Herald і The Face. У двадцяти чотирирічному віці Метт захворів на значний депресивний розлад, кілька років боровся з хворобою й успішно подолав її. Після цього написав книгу "Чому варто жити далі", яка була бестселером №1 у Британії, залишаючись у десятці протягом 46 тижнів. Метт одружений, має двох дітей, на даний момент проживає в Брайтоні.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ