Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Абрикосова книгарня - притулок для вас

Поділіться цією сторінкою:

Друзі.

Продовжуємо знайомити з новинками книг, які щосереди ми презентуємо на Дні нової книги.  Представлені нові книги принесуть вам велике задоволення. Разом з героями книг ви відчуєте запах і смак стиглих абрикосів. Ваші почуття стануть камертоном авторських задумів.

Ореста Осійчук "Абрикосова книгарня".

Ореста Осійчук - або ж Оршуля Фариняк, волинська письменниця, перу якої належать кілька романів, володарка першої премії конкурсу "Коронація слова", лауреатка Всеєвропейського фестивалю наукової фантастики "Єврокон 2016".

Перед вами чудовий роман про несподівані переплетіння доль зовсім різних людей розділених простором і часом. Це історія дитячої дружби і недитячих зрад, любові та сімейних таємниць. І все це відбувається у книгарні до якої тяжка доля та злидні закинули малого хлопця з великою душею. Як складеться життя і що пов’язує двох однофамільців? Кортить дізнатися? Читайте, відповідь ховається під обкладинкою нової книги.

Дарина Гнатко "Притулок семи вітрів".

Книги письменниці користуються заслуженим успіхом у нашій бібліотеці. Новий роман занурить вас у давні часи кріпаччини. У ті часи пан володів не тільки майном, а й долею кріпаків. А якщо сподобалася юна та вродлива дівчина - кріпачка, то чекай горя, а іноді і страшної смерті. І так із покоління в покоління. Страшні події повторюються у маєтку з романтичною назвою "Притулок семи вітрів". Чи буде знято страшне прокляття з господарів маєтку? Чи зможуть вони стати щасливими не зважаючи на те, що завдали стільки горя? Читайте нову книгу відомої письменниці і отримаєте відповіді на ці питання.

 

 

Галина Крук "Хто завгодно, тільки не я".

Галина Крук - поетка, перекладачка. Член Асоціації українських письменників та Українського ПЕН. Переможниця Літературної премії імені Богдана - Ігоря Антонича, лауреатка премії "Гранослов" та видавництва "Смолоскип".

Представлена книга - це друга книжка письменниці у нашій бібліотеці. Збірка оповідань, що відкриють вам інтимні, а часом моторошні переживання героїв. Спокусливі, емоційні, близькі та зрозумілі кожному історії зіткані з почуттів знайомих кожному читачеві. Читайте і переживете потужний емоційний сплеск.

Прослухати повний огляд нових книг можете  тут.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ