Історії одного візиту
1. Студент інституту ім. Глієра Максим дізнався про безоплатний Інтернет-центр у МСМБ від старшокурсників.
Заздалегідь замовивши час у Інтернет-центрі на проспекті Повітряних Сил, 10, за 1 годину він встигнув зробити чимало справ: переглянув свою електронну скриньку, замовив 2 білети до театру, за допомогою бібліотекарів зареєструвався на прийом до посольства Польщі для участі у навчальному проекті, поспілкувався у соціальних мережах.
Також його зацікавили ноти і вінілові диски із унікальними записами класичних творів, над якими він працював як майбутній музикант.
А ще працівники бібліотеки запропонували йому взяти участь у Музичній вітальні, що його зацікавило, адже такого досвіду виступів з гітарою перед молодіжною аудиторією у нього ще не було! Наступного разу він прийде сюди з друзями, тому що тут є чудові художні альбоми, вінілові диски, нотні видання та фортепіано!
2. Молода мама Оля з п’ятирічним синочком Михайликом прийшла до бібліотеки на вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 49 у неділю, щоб взяти додому нові книги. Вона була дуже задоволена, тому що одночасно взяла роман для себе, детектив для свого тата, і головне – 2 яскраві книжки для синочка, які він вибрав самостійно.
Також за 30 хвилин перебування у бібліотеці Оля, скориставшись Wi-Fi, зареєструвалася на сайті Київенерго, де в своєму «особистому кабінеті» сформувала рахунок на оплату комунальних послуг, роздрукувала його та перевірила стан своєї банківської платіжної картки.
Оля та Михайлик переглянули виставку картин в «Арт-галереї», яка їм сподобалась, та потрапили на майстер-клас «Українські традиції: лялька-мотанка».
Додому вони йшли задоволені та щасливі. Оля гарно провела час та з’ясувала як користуватися он-лайн сервісами, розважила та здивувала синочка. А Михайлик ніс книжечки та маленьку ляльку-мотанку для тата, яку він зробив разом з мамою. Наступного разу Оля прийде до молодіжної бібліотеки на День нової книги, щоб послухати про нові надходження, та обрати для своєї родини нову книгу!