Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Історії одного візиту

Картинки по запросу Інтернет-центр картинка 1. Студент інституту ім. Глієра Максим дізнався про безоплатний Інтернет-центр у МСМБ «Молода гвардія» від старшокурсників.
Заздалегідь замовивши час у Інтернет-центрі на Повітрофлотському проспекті, 10, за 1 годину він встигнув зробити чимало справ: переглянув свою електронну скриньку, замовив 2 білети до театру, за допомогою бібліотекарів зареєструвався на прийом до посольства Польщі для участі у навчальному проекті, поспілкувався у соціальних мережах.
Також його зацікавили ноти і вінілові диски із унікальними записами класичних творів, над якими він працював як майбутній музикант.
А ще працівники бібліотеки запропонували йому взяти участь у Музичній вітальні, що його зацікавило, адже такого досвіду виступів з гітарою перед молодіжною аудиторією у нього ще не було! Наступного разу він прийде сюди з друзями, тому що тут є чудові художні альбоми, вінілові диски, нотні видання та фортепіано!

 

2. Молода мама Оля з п’ятирічним синочком Михайликом прийшла до бібліотеки на вул. Льва Толстого, 49 у неділю, щоб взяти додому нові книги. Вона була дуже задоволена, тому що одночасно взяла роман для себе, детектив для свого тата, і головне – 2 яскраві книжки для синочка, які він вибрав самостійно.
Також за 30 хвилин перебування у бібліотеці Оля, скориставшись Wi-Fi, зареєструвалася на сайті Київенерго, де в своєму «особистому кабінеті» сформувала рахунок на оплату комунальних послуг, роздрукувала його та перевірила стан своєї банківської платіжної картки.
Оля та Михайлик переглянули виставку картин в «Арт-галереї», яка їм сподобалась, та потрапили на майстер-клас «Українські традиції: лялька-мотанка».
Додому вони йшли задоволені та щасливі. Оля гарно провела час та з’ясувала як користуватися он-лайн сервісами, розважила та здивувала синочка. А Михайлик ніс книжечки та маленьку ляльку-мотанку для тата, яку він зробив разом з мамою. Наступного разу Оля прийде до молодіжної бібліотеки на День нової книги, щоб послухати про нові надходження, та обрати для своєї родини нову книгу!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ