Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Партнерство

Сьогодні МСМБ «Молода гвардія» є учасником ряду програм, що спрямовані на покращення соціального становища та інформаційно — правового забезпечення молоді міста Києва — «Програма розвитку бібліотечної справи в м. Києві на 2002 -2006 р.р.», «Програма автоматизації інформаційно — бібліотечної системи публічних бібліотек м. Києва».

Молодіжна бібліотека взяла на себе відповідальну місію — зробити життя молоді багатогранним!!! Тому її партнерами є міська та районні соціальні служби для молоді, освітянські установи, культурні центри зарубіжних країн, і громадські організації, і владні структури. В 2006 році укладено 12 Угод про співпрацю бібліотеки з цими інституціями.

Бібліотека відкрита для партнерства, корпоративних рішень та співпраці на користь молоді. Ця почесна місія спонукає колектив до глибоких культурологічних розвідок та аналізу потреб молодіжного середовища, ролі молодіжної бібліотеки у соціальному становленні найактивнішої частини нашого суспільства — української молоді.

У 2007 році виповнилося 85 років з дня заснування бібліотеки. Цей ювілейний рік Молодіжна бібліотека, її колектив, її користувачі зустріли втіленням в життя ідеї високої соціальної ефективності роботи бібліотеки, широким спектром послуг для користувачів, що робить відвідування установи зручним та привабливим. Вшанування її Величності Книги, Інформації, Комп’ютеризації та нових інформаційних можливостей, які відкрило Третє Тисячоліття – це наш шлях разом з іншими бібліотеками світу - від суспільства інформації до суспільства знань, від суспільства знань до суспільства духовності!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ