Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Інтеграція

З 2011 року вся діяльність бібліотеки підпорядкована ідеї співпраці з користувачами. Проводяться їх опитування та визначаються такі їхні очикування, які спонукають молодь до читання, самовдосконалення, реалізації творчої особистості, зваженого ставлення до оточуючого середовища, до прийняття важливих відповідальних рішень. Спілкування з молоддю надихає на нові, прогресивні форми роботи та розуміння сучасних проблем молодіжного середовища.

Таким чином народилася серія проектів «Сучасна бібліотека іде в люди»: «Першокурсник в мегаполісі» (за підтримки міжнародного проекту «Глобальні бібліотеки - Бібліоміст-Україна»), «Бібліотека – в МЕТРО», «Бібліотека – в місцях відпочинку», «Бібліотека і безпечний інтернет», «Бібліотека в соціальних мережах», започаткована «біла» книга «Історія успіху наших користувачів». «Що було найцікавіше …».

Яскраві презентації бібліотеки, енергійна музика, бліц-вікторини, призи, буклети та плакати, мобільний інтернет та сайт МСМБ msmb.org.ua приваблювали та вражали молодь, переконували її у необхідності використовувати всі ресурси МСМБ «Молода гвардія» для практичного вирішення особистих потреб, зваженого та усвідомленого прийняття життєвих рішень.

Помітно зростає кількість нових активних користувачів бібліотеки, вдвічи збільшується відвідуваність її сайту, активно використовуються ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ, бібліографічні ресурси, бібліотечні послуги.

YouTube, Facebook, блоги, «Ярмарка бібліотечних ідей», «Міжнародний фестиваль «ДОБРО ТИ» - скрізь присутня бібліотека, розповідаючи про свої ресурси, корисні послуги, нові ідеї та проекти щодо покращення доступу до корисної інформації та своїх ресурсів.

Проект «Електронна книга: сучасне читання», започаткований МСМБ на початку 2012 року, за підтримки Головного управління культури КМДА м. Києва, зацікавив киян, особливо молодь.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ