Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Гармонізація

З 2009 року бібліотека активно запроваджує у практику роботи сервісний підход до організації інформаційних та бібліотечних послуг для молоді. На основі вивчення освітніх, кар’єрних, особистісних, дозвілевих потреб молоді реалізується комплексна система забезпечення інформацією через індивідуалізазацію запитів кожного користувача бібліотеки.

За партнерської підтримки молодіжних громадських організацій та державних установ «Молода гвардія» розвиває сучасні освітні та творчі проекти – «Центр публічного доступу до ІНТЕРНЕТ», «Усвідомлене батьківство», «Найдорожче у світі – здоров’я», «Медіаклуб», «Успішна карєра: максимум користі, мінімум помилок», «Молодіжний діловий центр (МДЦ)», «Мистецький майстерклас», «Бібліотечна Артгалерея», «Літературно – музична вітальня», тощо. Фотофакти

Поєднання сучасних інформаційних технологій та дружнього до користувачів бібліотечного середовища  дає найкращий результат - бібліотека стає ефективним інформаційно – бібліотечним  та діловим центром молодіжної громади міста Києва!

З 2008 року сервіси МСМБ «Молода гвардія» стали доступними для користувачів 24 години на добу через віддалений доступ до каталогів бібліотеки та інших інформаційних ресурсів. В 2010 році вже діють 30 Угод про співпрацю бібліотеки з організаціями партнерами.

В 2010 році аналіз відвідування сайту бібліотеки https://msmb.org.ua/  дає право говорити про його інформаційну наповненість, актуальність та зростаючий інтерес молоді до бібліотечних сервісів. Колектив МСМБ «Молода гвардія» постійно створює та успішно підтримує інформаційне середовище для гармонійного розвитку та реалізації особистості.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ