Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

2003 рік

Участь директора МСМБ Конашко Г.Б. у семінарі «Роль публічних бібліотек у залученні громадян України до світу електронної інформації: реалізація проектів LEAP та LEAP- DELTA Посольства США в Україні». м.Херсон.

Менеджер з навчальних програм Центру безперервної бібліотечно - інформаційної освіти Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв І.О.Шевченко провела моніторинг діяльності Інтернет - центру по ефективній реалізації проекту «LEAP».

 

Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, для працівників бібліотек системи Головного управління культури і мистецтв Київської міської державної адміністрації.

Від імені мера Омельченко О.О. нагороди вручали перший заступник начальника Головного управління культури і мистецтв Ліновицька В.Т, та начальник відділу музеїв і бібліотек Мухіна-Мрига Т.П.

 

Французький культурний Центр подарував бібліотеці унікальну енциклопедичну літературу мовою оригіналу.

У вересні 2003 року розпочав діяльність «Молодіжний діловий центр»

Рекламна продукція МСМБ – буклети з символікою, календарі, запрошення, листівки

Гості Інтернет –центру координатор демократичних програм Самуель Д. Айзен, заступник аташе з питань культури, Посольства США в Україні Скотт Урбом, помічник Радника з питань преси Ольга Любинецька, керівник проекту «LEAP» Степанова Т.Г., директор бібліотеки Конашко Г.Б.

Директор бібліотеки Конашко Г.Б. розповідає про використання Інтернет в бібліотеці.

Гостем бібліотеки була головний редактор журналу в Україні «Караван историй. Украина», письменниця Ірен Роздобудько.

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ