Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Люди волі: шлях на війну (Із циклу "Сучасні українські книги")

Поділіться цією сторінкою:

Коротко про автора

Михайло Ухман  з Тернопільщини – воєнний журналіст і режисер українських фільмів. Висвітлює ситуацію в зоні бойових дій, допомагає військовим і збирає матеріали для фільмів про українських героїв. Пішов воювати ще у 2015 році. Тоді на фронт він поїхав як журналіст. Та за зброю, каже, все одно довелося взятися. "На одній із баз я побачив, що таке війна. Побачив першу загибель і зрозумів, що крім диктофона, блокнота й ручки потрібно брати ще й автомат".

Воєнний журналіст і режисер про роботу на передовій дивитися за посиланням.

Окрім цього, Михайло працював над фільмами. Це – документальні та художні стрічки про вояків УПА та сучасних бійців. Також видав книжку "Люди волі". Зараз, каже, його фільми "Шлях поколінь" і "Трохи нижче неба" показують в Англії, Канаді та США. "Це приватні покази, благодійні. За зібрані кошти купляю переважно автомобілі й відправляю на фронт".

Інтерв'ю з письменником тут.

Книжка "Люди волі: шлях на війну" - це 56 історій про те, чому людина йде захищати свою землю. Що нею керує: відповідальність, небайдужість, усвідомлення своєї ролі, патріотизм, турбота про близьких, драйв? Автор, очевидець та учасник подій, розповідає про півсотні різних життєвих шляхів, які привели людей на нинішню російсько-українську війну. 

"Люди волі" - це ті, про кого нам не можна забувати.Про те, як виникла ідея книжки "Люди волі: шляхи на війну" тут.

"У нашій країні йде війна, і жодна людина, починаючи від малого, не має про це забувати. Потрібно жити, потрібно сміятися, за можливості веселитися, ходити до друзів в гості, вітати батьків, кохатись, народжувати, але не забувати, що війна триває".

Дивитися тут.

 

 

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ