Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Європейський поступ: нова стратегія

Поділіться цією сторінкою:

У період 2013-2019 років київська молодіжна бібліотека, разом з читачами, поринає у події новітнього етапу історії України, збирає, аналізує та поширює публічну інформацію, нові книги та інші друковані видання, статті з електронних видань, які пояснюють, розкривають сутність і особливості української державності у 2013-2014 роках, передумови та перебіг Революції гідності, причини та напрями гібридної війни Росії проти України, основні тенденції сучасного суспільного розвитку. Європейський вибір України вражає українців своєю перспективою та новими можливостями. МСМБ "Молода гвардія" також мріє про нові формати роботи, оновлення та перетворення. Зокрема, вивчається досвід роботи бібліотек країн Балтії, Польщі, Данії. В 2015 році, за сприяння Української бібліотечної асоціації директорка Галина Конашко відвідує бібліотеки Литви, знайомиться із стилем роботи та сучасними послугами, які одержує в бібліотеках литовська молодь.

З 2015 року вона почала працювати над п'ятирічною Стратегією розвитку, аби втілити в практику роботи нові ідеї та задовольнити сучасні інформаційні та читацькі потреби молодих киян. У ході обговорення нових бібліотечних ідей серед колег, моніторингу думок та пропозицій читацького активу, Стратегій зарубіжних бібліотек, сучасних матеріалів бібліотечного наукового середовища визріла, пройшла громадське обговорення, була презентована та схвалена Стратегія розвитку молодіжної бібліотеки "Молода гвардія" на 2016-2020роки  «Молоді Києва – бібліотеку європейського рівня»

Результатом практичної реалізації  цього документу стала оновлена, сучасна, красива, комфортна та дружня до молоді Міська спеціалізована молодіжна бібліотека, центр сучасних інформаційних ресурсів та послуг. А відділ мистецт на Повітрофлотському проспекті, 10 перетворено на Молодіжну Медіатеку, як креативний майданчик для творчості.

В 2021 році було завершено її виконання. Про звершення, перетворення та наші успішні проєкти читайте

АНАЛІЗ виконання Стратегії розвитку Міської спеціалізованої молодіжної бібліотеки «Молода гвардія» на 2016-2020 роки

У липні 2021 року, на підставі конкурсного відбору, вдруге директором Міської спеціалізованої молодіжної бібліотеки стала Галина КОНАШКО, яка запропонувала свою нову Стратегію розвитку МСМБ "Молода гвардія" на наступні п'ять років – Стратегія розвитку на 2021-2025 роки «Молодіжна бібліотека – платформа єднання навколо читання»

Додаток до Стратегії розвитку на 2021-2025 роки «Молодіжна бібліотека – платформа єднання навколо читання»

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ