Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Сучасність: актуальні ідеї

Поділіться цією сторінкою:

  Сьогодення. В 2013 році зареєстровано рекордну кількість читачів (понад 15 тисяч киян та гостей столиці), які користувались Міською молодіжною бібліотекою. Справжня дружба, підтримка, порозуміння, поради, співпраця – найцінніше з усіх об’єднуючих моментів  бібліотеки з сучасною молоддю.

 Наша бібліотека – центр підтримки розвитку громади і надання доступу до соціально значущої інформації. Сьогодні це активний її осередок та центр живого спілкування, креативний майданчик для громадськості.

   Колектив. Нас, бібліотекарів, об’єднує любов до книги та бажання перетворювати світ на краще, принаймні у межах молодіжної бібліотеки «Молода гвардія». Ми опановуємо сучасні технології, розуміємося на читацьких інтересах, інформаційних потребах. Ми повсякчас підвищуємо свою кваліфікацію, шукаємо та впроваджуємо цікаві проекти для молоді, знаходимось у динамічному розвитку!

   Головна ідея. Ми залучаємо до продуктивного читання молодь – тінейджерів, студентів, старшокласників, молодих батьків і тих, кому не байдужі власна доля, кар’єра, здоров’я. До успіху – тільки з книгою!

   Читай, формат не має значення. Адже читання це творчий процес. Це – цілий 3D світ яскравих образів, кольорів і почуттів, це пам’ять і досвід поколінь, це світ уяви та насолоди від читання! Зауважте, без комп’ютерів, моніторів, батарейок, електроенергії – лише ваші очі, лише ваш мозок, лише ваша душа! Вмикайтеся та поринайте у детективи, пригоди, кохання, подорожі або у науку разом з книгою і бібліотекою!

      Сучасні бібліотечні послуги:

      Соціальна підтримка. Користуйся бібліотекою з приємністю – заощаджуй час та кошти!  Ми знаємо проблеми молоді!

 Про наші подальші плани, новини, здобутки та бібліотечний фонд ви дізнаєтесь через  ЕЛЕКТРОННИЙ каталог  та на сайті WWW.MSMB.ORG.UA

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ