Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

«Молодіжна бібліотека завжди у тренді!» До Всеукраїнського дня бібліотек

Поділіться цією сторінкою:

Молодість – це чудовий час життя, це – багатовекторність розвитку, безліч можливостей, новий життєвий досвід, щирість почуттів,  бажання вчитися, долати перешкоди, спілкуватися та ділитися враженнями, бути щасливими та радіти життю.

Місія. Вже 40 років Міська молодіжна бібліотека на затишній київській вулиці Льва Толстого, 49 допомагає молоді столиці радіти життю та вирішувати задачі, пов’язані з навчанням, обранням професії, реалізацією своїх творчих здібностей, з обранням життєвого шляху. Понад 76 тисяч відвідувачів щороку приходять за цією адресою, щоб скористатися зручними та сучасними послугами улюбленої бібліотеки.

Послуги та Проекти  молодіжної бібліотеки.

 Ми надаємо доступ до кращих художніх книг та інших інформаційних ресурсів, до Інтернету, безоплатний WI-FI, залучаємо молодь до участі в дискусійних, літературних клубах, цікавих проектах, флешмобах, творчих акціях, проводимо майстер-класи.

Рух. Разом з читачами ми обговорили та схвалили Стратегію розвитку МСМБ «Молода гвардія, яка має амбіційну назву - «Молоді Києва – бібліотеку європейського рівня» та містить нові ідеї для подальшого розвитку та інтеграції в молодіжне середовище.

Свято. 30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек. Молодіжна бібліотека «Молода гвардія» радіє новим користувачам, яких вже понад 15 тисяч і вітає їх зі святом читання, спілкування, нових вражень і знайомств! Вітаємо бібліотекарів України зі святом. Будьте щасливими!

Фішки. Київська молодіжна бібліотека - це не тільки сучасні видання та часописи, це - центр інформації, електронних послуг, нових можливостей в кар’єрі та навчанні! Користуватися послугами молодіжної, відвідувати її читальний зал, абонементний відділ, відділ мистецтв, Молодіжний діловий центр, сайт, – це корисно, вигідно та престижно! Сучасна молодь обирає НАС!

Секрет. Київська Молодіжна бібліотека «Молода гвардія» завжди  має свою соціальну позицію: не жалітися на проблеми, а шукати шляхи їх подолання. Таким є стиль роботи професійного та творчого колективу на чолі з директором Галиною Конашко.

Що може сучасна бібліотека? Дізнайся на сайті MSMB.ORG.UA та на сторінках бібліотеки в соцмережах:

https://vk.com/msmb49
https://www.facebook.com/MSMBgKiev
https://www.youtube.com/user/msmborgua
https://artlibraryblog.wordpress.com

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ