Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

«Віктор Михайлович Глушков. Керманич нового інформаційного суспільства»

Поділіться цією сторінкою:

Біобібліографічний покажчик

До 90-річчя Глушкова В.М. – академіка, кібернетика, батька персональної ЕОМ, директора Інституту кібернетики

«…Любая целенаправленная деятельность человека
неизбежно связана с необходимостью добычи,
обработки и хранения
информации.»
В.М. Глушков

Віктор Михайлович сформулював поняття кібернетики, як наукової дисципліни з комплексною методикою досліджень, визначив проблеми найефективнішої взаємодії людини з машиною і шляхи їх розв'язання. Поклав початок новим прикладним технологіям, унікальним розробкам зі створенням так званого штучного інтелекту.

Під безпосереднім керівництвом академіка Глушкова розроблені та впроваджені в практику унікальні автоматизовані системи управління, що на той час не мали аналогів у світі. В очолюваному ним інституті розроблена серія відомих ЕОМ, серед яких - «Київ», «Дніпро», «Промінь» та інші.

Ідеї вченого ще впродовж багатьох років вважатимуться актуальними і слугуватимуть під час проектування як нових обчислювальних машин, так і різноманітних систем автоматизації та технологій. Віктор Глушков своїми фундаментальними працями ще за життя здобув визнання міжнародної наукової громадськості.

Пропонуємо до вашої уваги біобібліографічний покажчик «Керманич нового інформаційного суспільства», приурочений до 90 літнього ювілею академіка

 Для зручності його розміщено на сервісі CALAMEO: http://ru.calameo.com/books/0020028560f51a4b2018f

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ