Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

9 травня – День Перемоги!

Поділіться цією сторінкою:

Вже 68 років минуло з того незабутнього чудового дня – 9 травня 1945 року. Все менше ветеранів цієї страшної війни виходять на площі та вулиці, щоб зустріти свято Перемоги разом з однополчанами. Все важче цим красивим та мужнім чоловікам та жінкам, стримуючи сльози, згадувати про трагічні події, які для сучасної молоді стали вже історією!

 

МИ ПАМ’ЯТАЄМО!

В ці чудові весняні дні Міська молодіжна бібліотека «Молода гвардія»
запрошує Вас 6, 7, 8, 11, 12 травня відвідати виставку – інсталяцію, присвячену Дню Перемоги. (вул. Льва Толстого, 49)

Нам вдалося зібрати речі, які супроводжували радянських воїнів в окопах та на передових лініях фронту. Доповнюють інсталяцію фотографії учасників воєнних подій.

Спогади, історичні дослідження, сучасні погляди на тогочасні події знайшли своє відображення в експозиції книг, статтей, ілюстрацій.

Виставка доповнена та розширена за рахунок посилань до ресурсів Інтернету, фондів художньої літератури абонементного відділу, до музичних звукозаписів та художніх альбомів відділу мистецтв, які тематично пов’язані з темою Перемоги у Великій Вітчизняній війні, ролі України в боротьбі з фашизмом.

 

Також Вашій увазі пропонується актуальна добірка статей з періодичних видань 2013 року під назвою«Ціна Перемоги»

Автори – молоді науковці, журналісти висвітлюють нові факти щодо військових подій того часу, розмірковують про роль та значення України, про її внесок в Перемогу над ворогом – фашистськими загарбниками.

Дивіться також розгорнутий бібліографічний покажчик«ІСТОРІЯ БОЙОВИХ НАГОРОД»

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ