Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Свято франкофонії 2012 – в бібліотеці

Поділіться цією сторінкою:

МСМБ «Молода гвардія» та Французький інститут в Україні запрошує на зустріч всіх, хто цікавиться живописом, малюванням та ілюстрацією. Чен розповість про мистецтво ілюстрації, про те, як народжуються книги, покаже свої твори.

Чен Цзян Хон

Чен народився у 1963 році у Китаї. Художник та ілюстратор, художню освіту здобув у Пекіні. Живе та працює у Парижі з 1987 року. Його твори експонуються у Франції та за кордоном.

Досяг великого успіху як ілюстратор дитячих книжок. У деяких ілюстраціях використовує традиційну техніку малювання тушшю на рисовому папері. Його книжкові ілюстрації є дуже вишуканими, кольори – витонченими. Вони кличуть у подорож та спонукають до мрій.

Його художні твори поєднують традиції та сучасність, з точки зору техніки, його жести беруть свою потужність у близькому до традиційного просторі, щодо сенсу, він відстоює свою повну незалежність.

Чен також є автором текстів деяких своїх книг. У 2011 році у видавництві дитячої літератури « Ecole des loisirs » вийшла його книга «Мао та я», призначена як для дітей, так і для дорослих, побудована на основі спогадів дитинства автора.

Коли він у 1987 році потрапив у Париж, завдяки обміну студентами між художніми школами Пекіна та Парижа, то дуже швидко почав заробляти своєю творчістю: його перші картини були виставлені та продані ще коли він був студентом. До ілюстрації дитячих книжок він прийшов тільки у 1997 році та вирішив використовувати для цього традиційну туш, хоча у абстрактному живописі він користується масляними фарбами. Ілюстрацію дитячих книжок він не вважає другорядним мистецтвом. Він завжди цікавився дитячою уявою та вважає, що діти набагато вільніші, не обмежені сформованими ідеями та страхами, які заважають дорослим сприймати історії.

Тепер Чен відчуває себе віддаленим від Азії, його життя поділене між Парижем та Берліном, а до Китаю він повертається тільки для зустрічей з родиною та друзями. У нього багато проектів: театральна п'єса, створена за мотивами двох його книг, лекції, живопис, як завжди, та, можливо, екранізація однієї його книги.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ