Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Стрим з Софією Брем - головною архітекторкою видання «Альбом безбар'єрних рішень»

Поділіться цією сторінкою:

 

13.07 о 13:00 поговоримо у прямому етері з Софією Брем – архітекторкою, спеціалісткою з фізичної доступності у Big City Lab, головною архітекторкою видання «Альбом безбар'єрних рішень», який створювався в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар'єрів». «Альбом безбар'єрних рішень» – практичний посібник, який рекомендує та на прикладах ілюструє як міське середовище може бути дружнім до різних користувачів, зокрема й людей з тимчасовими чи постійними порушеннями здоров'я, дорослих з маленькими дітьми, літніх людей, людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Він створюється разом із архітекторами, спеціалістами у сфері будівництва, науковцями у сфері людського різноманіття, представниками громадянського суспільства та маломобільних груп населення. В прямому етері проведемо онлайн міні-презентацію видання та обговоримо з пані Софією важливі питання, що в ньому розглядаються.

Альбом безбар’єрних рішень створений в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів». Проєкт реалізований громадською організацією Безбар'єрність спільно з Мінрегіон у рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який виконує німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансування Урядів Німеччини та Швейцарії. Розробником Альбому безбар’єрних рішень виступає урбан-бюро Big City Lab.

Приєднуйтесь до перегляду, ставте питання, буде цікаво та інформативно!

Посилання на івент тут.

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ