Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Стрим-бесіда з активістом Євромайдану Дмитром Карпієм «Україна – країна нескорених!»

Поділіться цією сторінкою:

Україна виступає як свідчення непохитної стійкості, гордо проголошуючи себе країною нескорених. Протягом своєї багатої та бурхливої історії Україна стикалася з численними викликами, але її дух залишається незломленим. Фраза втілює в собі незламну волю нації, яка пережила окупації, конфлікти та прагне до самовизначення. Від козацьких повстань до недавніх змагань за незалежність український народ постійно демонстрував відданість збереженню своєї унікальної ідентичності та суверенітету. Ця фраза не лише відображає історичні тріумфи, але й глибоко перегукується з сучасною боротьбою за гідність і свободу. Відзначаючи День Гідності та Свободи, українці вшановують своє минуле та утверджують рішучість творити нескорене майбутнє.

До дня Гідності та Свободи 21 листопада о 13:00 проведемо стрим-бесіду з активістом Євромайдану Дмитром Карпієм за темою «Україна – країна нескорених!» на фейсбук-сторінці Київської молодіжної бібліотеки. 

Поговоримо як історична стійкість України вплинула на наратив «нескореної» країни, яким чином ідея нескореності впливає на сучасну українську ідентичність і патріотизм, як відзначення Дня Гідності та Свободи пов’язане з темою нескореного духу в Україні, чи існують сучасні виклики, з якими стикається Україна у збереженні свого статусу нескореної нації, і як ці виклики можна вирішити, яку роль відіграють такі культурні прояви, як мистецтво, література чи музика, у передачі теми нескореної сили в Україні, як міжнародна спільнота може підтримати та визнати прагнення України бути нескореною нацією.

Зустрінемось на етері! Ставте питання та вподобайки, буде цікаво!

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ