Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

"Портвейн трасою 444" - конкурс про наболіле

Поділіться цією сторінкою:

#Бібліодайджест
#ВасекДухновський
#ЛітератураВійни

       Василь Духновський, бібліотекар Київської молодіжної бібліотеки, а нині військовий ЗСУ, серед номінантів конкурсу "Портвейн трасою 444".


12 квітня о 20:00 у прямому етері відбудеться нагородження переможців конкурсу короткої альтернативної прози «Портвейн трасою 444: Табори Ді-Пі».     
                                    

   https://www.facebook.com/groups/1251718141967543
 

Конкурс «Портвейн трасою 444»  заснований у 2018 році, організатори - творче угрупування Лісостеп/Lisostep.

Так сталося, що третій сезон конкурсу короткої альтернативної прози «Портвейн трасою 444», що розпочався у мирний час у серпні 2021 року із зосередженням на темі «таборів Ді-Пі» або вимушеної еміграції, завершується в умовах рашистської навали, коли мільйони українців стали вимушеними переселенцями

(https://chytomo.com/portvejn-trasoiu-444-konkurs-korotkoi-alternatyvnoi-prozy/)

 ДІ-ПІ (від англ. displaced persons – переміщені особи) – особи, насильно вивезені під час Другої світової війни Німеччиною та її союзниками з окупованих ними територій.   (https://esu.com.ua/search_articles.php?id=26480

Хіба могли ми уявити, що внаслідок рашистської агресії тема вимушених переселенців стане актуальною сьогодні?

За даними ООН щонайменше 10 мільйонів українців покинули свої оселі, з них 6,5 мільйонів виїхали за межі країни. Найтрагічніше те, що наших співвітчизників, особливо дітей, насильницьким шляхом вивозять з українських міст, окупованих нацистами, до країни-агресора. Практики "ДокторЛіза" - норма для зогниваючої імперії.
До короткого списку конкурсантів увійшли Василь Горбатюк, Роман Крук, Олександр Ігнатенко, Юлія Максимейко, Тарас Корпанюк, Василь Духновський
  (https://www.facebook.com/profile.php?id=100001588730652), Сергій Лущик, Уляна Олійник, Ілля Рудійко, Олександра Хмарна, Ірина Сагалаєва, Карина Авалян, Іра Іванець.
Вболіваємо разом!
Наскільки тексти, які стануть переможцями, стануть відбитком сьогоднішньої трагедії нації, що протистоїть геноциду?

 

                                                                            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ