Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

До Всеукраїнського дня бібліотек. Бібліотека: інформація – знання – успіх

Поділіться цією сторінкою:

30 вересня – особливий день для всіх, Всеукраїнський день бібліотек.

Стратегія розвитку на 2021-2025 роки «Молодіжна бібліотека – платформа єднання навколо читання»

Читальна зала “Ерудит” – доступний молодіжно-діловий центр, затишні локації для читання та активного відпочинку. Чого б ви не хотіли: попрацювати з книгами, зустрітись з друзями чи пограти в настільні ігри, скористатись комп’ютерами чи Wi-Fi – все це можна зробити у читальній залі.

Новий креативний простір відділу мистецтв бібліотеки трансформувався у сучасну МЕДІАТЕКУ з новим обладнанням (музичними інструментами Yamaha, програвачем вінілових платівок з фонографом, конференц обладнанням (мультимедійний проектор, інтерактивна дошка), інтернетом, унікальними бібліотечними ресурсами і став місцем для сервісних послуг, творчих зустрічей, тренінгів, майстер-класів, ІТ-консультацій, коворкінгу та вашого дозвілля.

До послуг прихильників комфортного читання вдома або поза межами бібліотеки абонементний відділ ”Книголюб”.

Тож не втрачайте можливості завітати на наші заходи чи просто почитати в атмосфері творчого затишку.

Ми поділимося кількома лайфхаками щодо читання, аби ви могли якомога структурованіше та ґрунтовніше пізнавати для себе щось нове!

Ми у Молодіжній бібліотеці завжди раді допомогти читачам, адже накопичувати, зберігати та передавати знання – головні завдання будь-якої бібліотеки. З нашими різноплановими книжковими фондами, цікавими читацькими заходами і затишними локаціями набувати нових знань приємно і весело!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ