Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Що візьмемо в Новий рік?

Поділіться цією сторінкою:

Під час новорічно-різдвяних свят Молодіжна бібліотека була місцем, де панувала творча та по-новорічному казкова атмосфера.

Наймолодші читачі, учні 5-7 класів 165-ої школи м. Києва, презентували свої роботи для виставки творів декоративно-прикладного мистецтва «Зимові візерунки».

Книжкова виставка «Феєрія новорічно-різдвяних свят» надала можливість дізнатися, як прикрасити свою оселю, які страви краще приготувати на святковий стіл та як власноруч виготовити новорічні іграшки.

У читальній залі та у відділі абонементу пройшли майстер-класи «Креативне рукоділля» та «Новорічні фантазії». Майстрині створили чудові кульки-прикраси для новорічної ялинки, освоївши техніки декупажу та оріґамі. 

Святий Миколай також не пройшов повз Молодіжну бібліотеку. У читальній залі відбулась акція «Подаруй свято дітям-сиротам», в рамках якої користувачі збирали книги, розмальовки та іграшки для дітей-сиріт. Спільними зусиллями бібліотеки та волонтерської групи на чолі з Юлією Смірновою усі зібрані подарунки були передані у дитячий будинок «Чебурашка» в смт. Рокитне, а також у дитбудинок сімейного типу в с. Горохуватка.

З нагоди Дня святого Миколая у відділі абонементу пройшла вікторина, переможці якої отримали у подарунок чудові книги.

Цікавою передноворічною розвагою для відвідувачів бібліотеки стала «Лотерея побажань під ялинку», під час якої кожен охочий міг взяти жартівливе побажання-передбачення.

Напередодні Нового року було визначено переможців щорічного конкурсу «Найактивніший…». Бібліотека нагородила переможців у шести номінаціях.  Чешко Михайло став «Найактивнішим читачем року», бажаємо йому і надалі відкривати для себе нові горизонти знань й залишатися відданим читачем нашої бібліотеки.

У номінації «Активна участь у культурному житті бібліотеки» співробітники відзначили талановиту режисерку з КМАЕЦМ, Надію Сердюк. Дякуємо тобі, Надіє, за творчу атмосферу, котру ти дарувала.

У бібліотеці відбувся виступ Duo clowns «Turmoil» під керіваництвом «АРТ – Обстрел Alex Bilogub.

2016 рік обіцяє бути не менш креативним та насиченим цікавими подіями.
Ми завжди щиро чекаємо на Вас у молодіжній бібліотеці!

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ