Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Творчі зустрічі з обдарованими читачами та художні виставки серпня

Поділіться цією сторінкою:

Вернісажі художніх робіт молодих користувачів, бібліотечні міні-галереї стали доброю традицією в бібліотеці. Так, в червні цього року, бібліотека відкрила виставку картин молодих художників студії Андрія Кулагіна. Докладніше дивіться на сайті : http://www.masterstudio.com.ua/

Це картини співдружності трьох чарівних мисткинь, трьох Ірин: Ірини Федотової, Ірини Кулагіної, Ірини Бровкіної.


Изобразительное творчество является уникальной  арт-терапией... Только в творчестве мы уподобляемся Богу ”(Андрей Кулагин)

На думку бібліотекарів  роботи надзвичайно цікаві. Заходячи до бібліотеки, читачі надовго зупиняються біля них як зачаровані.

Читачка Марченко Наталя вважає, що вони напоєні тихим світлом, добром, радістю і дуже підіймають їй настрій.
Читача Андрія Міненка картини  надихають на творчість, йому хочеться зробити щось чудове, радісне, прекрасне і подарувати людям.
Читачка Дернова Лідія Олексіївна захоплена оригінальністю та неповторністю полотен Ірини Бровкіної. Вона вражена здатністю художниці передати живу атмосферу пейзажу та натюрморту. На ії думку картини дихають, вони живі.

Однією із важливих місій бібліотеки є творчий розвиток користувачів.

Окрім інформаційного забезпечення користувачів, бібліотека зосередила зусилля на творчому розвитку молоді через творчі програми та окремі заходи:

Підтримка творчої молоді.

Серед  молодіжної аудиторії бібліотека розшукує та виявляє найбільш обдарованих читачів і допомагає їм реалізуватися через художні виставки та особисті творчі зустрічі-презентації.

Так, дійсно, картини несуть дуже позитивний енергетичний заряд. А бібліотека, цією виставкою, окрім естетичного, досягла ще й гармонізуючого ефекту для всіх відвідувачів. Запрошуємо всіх бажаючих до бібліотеки.

Виставка картин буде працювати до кінця літа.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ