Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

14 Міжнародна бібліотечна конференція «Крим-2007»

Поділіться цією сторінкою:

Бібліотека – каталізатор освіти та розповсюдження знань.

На початку червня цього року, в рамках загальноміської  “Програми розвитку бібліотечної справи в місті Києві на 2007 – 2010 рр.», працівники бібліотеки «Молода гвардія» прийняли участь в роботі 14-ої  Міжнародної бібліотечної конференції, тема якої була  ”Бібліотеки та інформаційні ресурси в сучасному світі науки, культури, освіти та бізнесу”.  Директор бібліотеки Конашко Г.Б. та зав.  відділом нових технологій Шуригіна Л.М. розповідають:

Де відбулася конференція?

Чудове кримське містечко Судак вже 11 років поспіль приймає потужний міжнародний бібліотечний форум. Мешканці та гості  Судаку  на початку червня щорічно спостерігають за шаленими та яскравими феєрверками на честь відкриття та закриття  бібліотечної Конференції «Крим »

Що робили?

 1. Метою роботи на конференції було вивчення сучасного передового досвіту бібліотек світу в побудові та розвиту корпоративних  інформаційно – бібліотечних систем, в створенні та поповненні інтеграційних баз даних, досвіду роботи з електронними носіями інформації та електронними повнотекстовими базами даних.
 2. Протягом 5-ти робочих днів конференції  взяли  участь у  4-х пленарних засідання, 5-ти тематичних секціях та  ряді спеціальних заходів та семінарів.
 3. Вивчалася методика та практика використання нових технологій в  захисті фондів, організації інформаційного обслуговування користувачів.
 4. Осмислювалася  місія сучасної бібліотеки, як установи, що керує знаннями, спрямовує їх для побудови гуманістичного суспільства знань, толерантності.

Привітання Пітера Лора, генерального секретаря ІФЛА , Гаага, Нідерланди

Що найцікавішого?

 1. У роботі конференції прийняли участь понад 1600 бібліотечних фахівці з 28 країн світу.
 2. Яскраво та насичено пройшов День бібліотек України на кримській конференції.

Що  традиційного?

 1. Високий рівень доповідей, різноманітність та глибина інформації, відкритість та толерантність учасників.
 2. Участь МСМБ «Молода гвардія» у виставці матеріалів про бібліотеки України на стенді МКУ (Доставлено  з Києва та надано для розповсюдження буклети про діяльність бібліотеки, стікери та флаєри з різнобічною інформацією для колег та учасників конференції).

Що  нового?

Участь МСМБ «Молода гвардія» в спільному українсько – російському  проекті -  конкурсі фотографій «Моя бібліотека» (Підготовлено ідею, творчий задум та проведено фотозйомку, оформлено для  участі, доставлено та  представлено 2 фотороботи- «Зри в корешок» та  «По  пути…»).

Фотографія-ребус (уважно прочитай заголовки книжок та дізнаєшся про місію бібліотеки)

МСМБ "Молода гвардія" - перша бібліотека, яка має рекламу на лайт-боксах в Київському метрополітені.

Яке значення?

 1. Одержано найцінніше – практичний досвід світової бібліотечної спільноти щодо подальшого шляху розвитку бібліотек в ХХІ столітті.
 2. Сучасні технології ставлять перед нами завдання та напрямки щодо подальшого розвитку та нарощування інформаційних ресурсів в бібліотеці, рішення  проблем, які присутні на шляху автоматизації  процесів та кооперації бібліотечних фахівців.

Який головний message конференції?

Стан розвитку бібліотек обумовлює рівень розвитку суспільства та демократії.
Бібліотеки – лідери освіти та розповсюдження знань, територія толерантності.

Що маємо зробити?

 1. Готуватися до участі в оголошеному конкурсі на кращий сайт бібліотеки.
 2. З усіх представлених на виставці конференції систем обрати саму надійну систему захисту фондів від несанкціонованого виносу та підготувати проектні роботи та кошторис для її встановлення.
 3. Провести аналіз та осмислення одержаного на конференції матеріалу, презентувати їх  перед колегами.

Зустріч з колегами в перерві між засіданнями

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

 • blog
 • facebook
 • tweetter
 • youtube
 • youtube
 • youtube
 • pinterest
 • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ