Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Нарешті батьки замислились…

Поділіться цією сторінкою:

Дивись на youtube: http://www.youtube.com/watch?v=ehdp8jeG2Fw&feature=youtu.be

 
 

 

 
 

 

Цією першою зустріччю Міська молодіжна бібліотека «Молода гвардія», широко відома своїми унікальними освітніми проектами, розпочала новий, орієнтований на сучасних батьків, проект «Хороше оточення»

 
 

 

 
 

 

дея зустрічі була реалізована у тематичному міжнародному вебінарі для батьків за участю бібліотек Моддови (м. Кишенів), Росії (м. Москва, м. Краснодар, м. Пермь), України (м. Київ, м. Миколаїв) за ініціативи групи небайдужих батьків «Хороше оточення» («Хорошее окружение») на чолі з Карабановою Катериною та директором МСМБ «Молода гвардія» Галиною Конашко.

Попри хвилювання організаторів такого технічно та організаційно достатньо складного міжнародного заходу, аудіо та відеозв’язок між містами було встановлено надійний, всі учасники прекрасно бачили та чули все, що відбувалося в аудиторіях публічних бібліотек інших міст.

Всіх гостей - теперішніх і майбутніх турботливих мамочок і прогресивних татусів, турбували конкретні педагогічні питання, на які вони одержали відповіді та практичні рекомендації психологів та автора книги «Счастливое детство» Анатолія Ульянова (м. Москва)

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Яскраві враження залишили такі напрямки роботи  вебінару (відеоконференції):

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Цікаво, що кава-брейк була настільки активною, що нагадувала швидше не відпочинок від заняття, а «мозковий штурм».

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Заняття закінчилося, а натхненне спілкування продовжувалося і було вирішено, що МСМБ «Молода гвардія»,  «Хороше оточення» («Хорошее окружение»,  http://horosheeokruzhenie.ru) і батьки-активісти на наступне засідання залучать своїх друзів, інших батьків для поширення безцінної ініціативи та ідей книги Анатолія Ульянова «Счастливое детство».

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ