Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Сучасна кваліфікація: підсумки дистанційного навчання

Поділіться цією сторінкою:

Ось і завершилось дистанційне навчання працівників МСМБ в Інституті післядипломної освіти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Тематика короткого курсу не надто легка, адже, навіть, освоївши ази адвокасі у бібліотечній справі, ще з більшою гостротою постає питання: «Яким чином захищати і лобіювати інтереси бібліотеки?»

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Ірину Олександрівну Шевченко – Президента Української бібліотечної асоціації (УБА), директора Інституту післядипломної освіти радо вітали у святково вбраній до новорічних свят читальній залі. Дискусія, що розпочалася заочно на форумі, перейшла в обговорення поточних бібліотечних проблем.

Говорили про неврегульованість законодавчої бази, яка не встигає за бурхливим розвитком та транформацією сучасних бібліотек, про необхідність широкої соціальної реклами сучасних бібліотечних послуг. Працівники – дистанційні студенти, прийшли до висновку: аби захищати інтереси користувачів та їхнє право на доступ до сучасної інформації, бібліотекарі мають бути високоосвіченими сучасними менеджерами

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Сучасна бібліотека, інтегрована у громадське середовище, має право на майбутнє, адже за великим рахунком вона є свідомим культурним надбанням демократичного суспільства, носієм просвітницької місії. Тут відкривається широке поле для адвокасі.

Адвокаційна діяльність спонукає нас використовувати ініціативні формати впливу на органи влади різних рівнів; готує до можливих складнощів у спілкуванні з чиновниками, врешті, вчить не боятися, не стояти осторонь проблем. За словами І.О.Шевченко, в останні роки значно зростає активність бібліотек. І цьому процесу багато у чому сприяла саме УБА http://ula.org.ua/.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Завершуючи курс дистанційного навчання, жалкували лише про неможливість в подальшому мати безпосередній доступ на сайт, що пропонує лекційні матеріали з курсу підвищення кваліфікації, бо на якийсь час для нас стало звичним «бути в темі» і відчувати себе причетними до просування адвокасі. Адже кожен з нас, попри усілякі матеріальні блага, щоденною працею доводить право «Молодої гвардії» на процвітання.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

17 Свідоцтв державного зразка, урочисто вручених пані Іриною - це запорука подальшої успішної роботи колективу на благо користувачів та на захист їхніх читацьких інтересів!

Маємо сподівання, що бібліотека з честю витримала екзамен на зрілість і дієздатність до адвокаційної діяльності. А переданий в дар бібліотеці Президентом УБА Посібник для тренерів за програмою підвищення кваліфікації Загуменної В. В. «Адвокація: представлення інтересів бібліотек» дозволить закріпити отримані під час дистанційного навчання нові знання і активізувати діяльність у цьому напрямі.  

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Бібліотека мусить бути активною. Це сприяє її успіху і позитивно мотивує інші бібліотеки, створюючи таким чином здорову конкуренцію і змістовну співпрацю. Форум УБА як бібліотечний гучномовець запрошує до обговорення проблем http://ula.org.ua/index.php?id=16

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ