Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Не хочу спілкуватися з РОБОТОМ

Поділіться цією сторінкою:

Який день тижня настає за середою? «Звісно четвер», - скажете. Просте запитання, але не для рОбота. Йому байдуже - на все про все одна відповідь: «О’кей, у мене все гаразд.»  Не хочеться витрачати емоції в пусту? А що, коли ці емоції підліткові?

До 28% дітей викладають у мережевий простір свою конфіденційну інформацію, яку з легкістю використовують шахраї.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Цей елементарний приклад діалогу з віртуальним співбесідником у чаті Артур Кочерян – координатор проекту Онляндія (безпечна ВЕБ-країна) – використав у своєму міні-тренінгові під час зустрічі з учителями ліцею рекламної та податкової справи № 21, які зібралися в МСМБ. Сьогодні підлітки рано осягають ази Windows, швидко освоюють роботу в Інтернеті. Убезпечити дітей та сформувати навички роботи з інформацією повинні дорослі, у першу чергу, школа.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Саме про це і йшлося: на виконання програми «Партнерство в навчанні» (http://www.microsoft.com/ukraine/education/partnersinlearning/Default.mspx) компанією «Майкрософт Україна» просувається завдання опанування освітянами сучасних інформаційно-комунікаційних технологій та підтримки роботи педагогів у розробці та впровадженні мультимедійних програмних засобів для застосування у навчальному процесі.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Раніше казали: «Немає вчителя без учнів». Тому й не дивно, що першу зустріч в стінах нашої бібліотеки Артур Кочерян провів саме для учнів – тих, кого потрібно  попереджати про небезпечну легковажність з кіберзагрозами (див. наш матеріал https://msmb.org.ua/actions/happen/416/).

А що наші вчителі? Після ділового семінару разом з працівниками бібліотеки обмінювалися думками, а потім перейшли до обговорення незабутніх вражень від свята “Вишиванки”, що у переддень цієї зустрічі відбулося у ліцеї.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

І ми там були, усе чули, усе бачили, окрім, на щастя, рОбота.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ