Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Добро має бути дієвим!

Поділіться цією сторінкою:

Доброта зігріває людям серця і наповнює їх теплом та любов’ю. Велике щастя, коли доброта передається від одного до іншого, і добрішають всі навколо.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Співробітники молодіжної бібліотеки “Молода гвардія”, вже вдруге, взяли активну участь у ІІІ Міжнародному фестивалі “ДоброТи”, який відбувся 3-4 листопада 2012 р. в Київському палаці дітей і юнацтва.

Фестиваль організований Міжнародною громадською організацією “ЛАГОДА”, добрим партнером бібліотеки.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Гості III Міжнародного фестивалю "ДоброТи" змогли поринути в атмосферу справжнього свята, отримати відповіді на питання, відвідати безліч соціальних проектів, прийняти участь в лагодах (майстер-класах), зарядитися позитивними емоціями.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Продовжуючи традицію проведення фестивалів нового формату, МОО "Лагода" запропонувала розширену програму соціальних проектів. В одному з таких проектів за темою «Створи свій інтелект центр», досвід роботи міської молодіжної бібліотеки "Молода гвардія" як Інтелект центру для молоді: http://youtu.be/uLN9fitKWEA

 
 

 

 
 

 

 
 

 

В ході круглого столу обговорювалися питання перетворення простої бібліотеки в інтелект-центр, ділилися ідеями, що може зробити кожна людина для зміцнення культурної основи суспільства.

Це фестиваль, де активізуються кращі людські якості, таланти і здібності, де панує атмосфера дружби, єднання, де можна зустріти нових друзів, гостей фестивалю з Росії, Білорусі, Молдови і Чехії, дізнатися багато цікавого з історії і традицій слов'янської культури.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ