Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Завжди живи, бібліотека!!!

Поділіться цією сторінкою:

Проста, але вірна формула. Чи не так ? Ми спробували довести це під час традиційного звіту перед громадою міста напередодні Всеукраїнського дня бібліотек. Розмістилися в Молодіжному діловому центрі, що за мить перетворився на громадську вітальню

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Згадуючи рік, що минає, директор бібліотеки Конашко Галина Борисівна, уникаючи «офіціозу», розповіла про найбільш актуальні молодіжні проекти, зокрема  соціально-освітньої орієнтації, спорту та здорового способу життя, культурно-просвітницького виховання, професійної орієнтації та працевлаштування, інші.

Сучасна бібліотека – це світ проектів. А їх у нас чимало. Користувачам нашого сайту добре відомі такі електронні матеріали як  Проект «Бібліотека іде в люди» триває…, «Першокурсник в мегаполісі» (цикл виїзних заходів для адаптації немісцевих студентів-першокурсників), Рік спорту та здорового способу життя, перебіг подій з Чемпіонату Європи з футболу ЄВРО-2012, «Школа етикету», Планування кар’єри. Максимум користі, мінімум помилок тощо.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Професійні дискусії, семінари, лекції з різноманітних питань бібліотечної справи стали традиційними в стінах Молодіжної бібліотеки. Сімейне читання (Семейное чтение как совместное творчество), уроки толерантності для освітян-початківців (Навчаючи, вчимося!) – актуальні питання, що становлять підвалини виховного процесу молоді. Ми – відкриті для громадського загалу, ділимося досвідом, зокрема й з екранів телевізорів (МСМБ: бібліотека в телеефірі). Пишаємося нашими партнерами: Інститут Гете (100 НІМЕЦЬКИХ КНИГ 100BUCH.IN.UA), Французький культурний центр (Свято Франкофонії 2012 в “Молодій гвардії”), Міжнародна громадська організація «Лагода» (Добро там, де ти), скаути СО «Плай» («Добрі справи»).

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Гордістю бібліотеки є її стотисячний бібліотечний фонд, майже кожна книга якого  продовжує бути актуальною.  Всім припав до душі вираз Галини Борисівни: «Попри усі сучасні технології, книжка, як завжди, тримає удар, бо є єдиним, надійним та відповідальним носієм найточнішої, перевіреної інформації».

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Наразі гості ознайомилися з книжковими виставками: «Зліт над буденністю», «Тріумф і трагедія «Молодої гвардії», «Творіть красу на радість собі та людям». З добіркою книг останньої виставки, присвяченої розмаїттю декоративно-прикладного мистецтва, аудиторію ознайомила завідуюча читальної зали Ададурова Ірина Альбертівна.

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Гості отримали консультацію щодо користування новинкою бібліотеки - електронною книгою від Pocket-Book. А пригощаючись цукерками під час чаювання, разом з провідним бібліотекарем Кравченко Тетяною Вікторівною поринули у світ книги та кіно (Книга и/или фильм?).

 
 

 

 
 

 

 
 

 

Приємним подарунком для присутніх на завершення зустрічі став виступ «спеціального» гостя – нашого постійного користувача, юного талановитого студента Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв Романа П’ясецького. Завершальний акорд – фото на згадку.

У підсумку вийшло як на плакаті «Я люблю книгу», що для нас виготовила та подарувала дизайнерська студія:  у дружній атмосфері розважались, пили чай-каву, спілкувались…

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ