Дорогі друзі! Щодня ми працюємо над тим, щоб користування бібліотекою було зручним і приємним для вас! Для того, щоб скоротити час очікування, а також дотримуватися соціальної дистанції — зареєструйтесь в бібліотеці он-лайн!.

Бібліотека та читання крізь спортивну призму

Поділіться цією сторінкою:

Які ви, наші читачі?
Загальна кількість учасників бібліотечного багатоборства в МСМБ «Молода гвардія» за 7 місяців 2012 року сягнула відмітки 9044 осіб! При цьому багато з них не сходять з цієї дистанції вже понад 20 років, залучаючи до участі у різноманітних бібліотечних дисциплінах своїх дітей та онуків!

Спортивною ходою та орієнтуванням на місцевості від свого місця проживання до вул Льва Толстого, 49 або Повітрофлотського проспекту, 10 ці учасники пройшли понад 43 тисячі індивідуальних маршрутів!

 

Аналіз складу учасників бібліотечного багатоборства показав, що переважає жіноча збірна, а середній вік учасників становить 20 – 25 років, змагаються за знання в нашій бібліотеці переважно старшокласники та студенти!

Бібліотечний марафон довжиною у життя
Стайєрські та спринтерські дистанції так само потребують витривалості, тактики та стратегії, як і написання курсових та дипломних робіт, а в деяких випадках, від учасників перегонів за знаннями вимагається спринтерське написання рефератів, контрольних, домашніх завдань.


Під час марафонських  та спринтерських перегонів за знаннями було використано понад 157 тисяч бібліотечних джерел інформації. Безперервна освіта протягом життя – марафон для витривалих та завзятих читачів, які бажають зберегти молодість та здоров’я.

 

Читання бібліотечне – навантаження олімпійське!
Грунтовні знання не даються легко. Як і атлетика, так і здобуття знань не обходиться без зусиль. Наприклад: читачами товстих романів, детективів, історичних монографій, а також  прикладних дисциплін за 7 місяців поточного року з абонементу «Книголюб» отримано та винесено 63 тисячі книг і популярних журналів для читання поза бібліотекою, а це становить майже 23 тони чистої ваги знань. При цьому кожний з читачів абонементу насолодився в середньому 17 книгами та провів затишний вечір з їхніми героями  вдома,  за філіжанкою чаю.

Плавати – це корисно!

Вільним плаванням  в ІНТЕРНЕТному просторі бібліотеки  насолоджувалися близько 3-х тисяч відвідувачів, при цьому їм допомагали та страхували від загроз «тренери»-бібліотекарі.


 Пірнаючи у сайти та книги, рекомендовані тренерами, наші користувачі легко вирішували свої освітні, кар’єрні, особисті проблеми, йшли до успіху, про що в бібліотеці складається КНИГА УСПІХІВ, де занотовано вже 32 особистих життєвих рекорди наших активних учасників – багатоборців. 

Олімпійська влучність майстрів довідки та факти.

 Потребує особливої концентрації волі, уваги, витривалості та душевної рівноваги спортивне мистецтво влучення в мішень. Так само і бібліотекар має влучно потрапити в ціль, виконуючи інформаційні запити користувачів.

 

За 7 місяців з індивідуальними інформаційними запитами до нас  звернулося майже 4 тисячі  відвідувачів, які одержали оперативну та влучну бібліотечну довідку.

 

 

Серфінг в океані сайтів.
Всесвітні Олімпійські ігри – це спортивні здобутки п’яти контитентів, це змагання, які відображають становище та розвиток спорту в країнах – учасницях Олімпіади.

Віртуальне відвідування бібліотеки 24 години на добу, 7 днів на тиждень забезпечує наш сайт  WWW.MSMB.ORG.UA.

Тут представлено майже всі наші послуги, ресурси та різноманітні аспекти бібліотечного життя! На сайті висвітлюється перебіг змагань на ХХХ ОЛІМПІАДІ у ЛОНДОНІ.

За 7 місяців близько 52 тисяч користувачів з усього світу завітали до нашого інформаційного ресурсу. Вони скористалися контентом, розміщеним на сайті, понад 89 тисяч разів.

Бібліотекарі - ті ж гімнасти.
Художня та спортивна гімнастики потребують творчого задуму, режисури, художнього смаку, артистизму, гнучкості та спеціальної фізичної підготовки. І судді тут дуже прискипливі, вимогливі, дають високі оцінки  тільки за оригінальність, складність, та винахідливість  учасників змагань.

В молодіжній бібліотеці такими якостями гімнаста мають володіти бібліотекарі, які задумують, організовують і проводять творчі акції та проекти, спрямовані на залучення молоді до читання, до здорового та змістовного життя, допомагають будувати кар’єру, здобувати освіту, бути щасливими та успішними.

 
За період з січня по липень 2012 року «гімнасти» нашої бібліотеки винахідливо провели, артистично зрежисерували, з художнім смаком організували 44 художньо – освітні «композиції», гнучко оформили, підібрали матеріалів на виставках за 80 темами та презентували 11 персональних виставок творчості користувачів, на сайті елегантно розміщено для суспільного використання 8 тематичних покажчиків літератури!

Читацьке суддівство – неупереджене!

Загалом, бібліотекарями зрежисовано, та атристично представлено на суд наших відвідувачів 135 творчих акцій!

Судді – а це всі користувачі бібліотеки, залишилися задоволеними та виставили нам високі бали за творчість, сердечність, сервісність, гнучкість, комфортність та інформаційну насиченість творчих акцій. Жодних червоних та жовтих карток за 7 місяців поточного року не отримано!


Командна естафета – першими прийшли всі!

Всі вищезазначені досягнення наших користувачів забезпечила бібліотечна команда – 26 бібліотечних працівників, яка долала в естафетах різної довжини бюджетні перепони, жорстку економію коштів, нестачу сучасної літератури, комп’ютерної техніки та інші негаразди.

Успішна командна естафета – це передача досвіду, знань, оптимізму, спортивних якостей від дистанції до дистанції, і так йдеться вже 90 років з часу заснування бібліотеки!Галина Конашко, МСМБ «Молода гвардія», липень – серпень 2012 р.

СПІЛКУЙТЕСЯ З НАМИ:

  • blog
  • facebook
  • tweetter
  • youtube
  • youtube
  • youtube
  • pinterest
  • Instagram

НАШІ НАГОРОДИ

Дізнатися наші реквізити для добровільних пожертв бібліотеці — Конт.тел. (бухгалтерія бібліотеки):
(044) 288-23-36

(044) 288-30-12
lib@msmb.org.ua

ВГОРУ